Kauno rajone įsikūrusi spaustuvė „Kopa“ mini savo veiklos 30-metį

Prieš tris dešimtmečius įkurta spaustuvė „Kopa“ turi kuo didžiuotis – šiandien tai inovatyvi, šiuolaikiška, socialiai atsakinga įmonė, kuri vertinama ir užsienyje.

Nors į Kauno rajoną, laisvąją ekonominę zoną spaustuvė persikėlė tik 2018, tačiau jau spėjo užsitarnauti pakaunės gyventojų, verslininkų ir valdžios padėką.

Verslas yra svarbus savivaldybės socialinis partneris, todėl šiandien su 30-ju spaustuvės gimtadieniu pasveikinti vyko ir Kauno rajono savivaldybės tarybos narė Violeta Boreikienė. Ji įmonės vadovui perdavė šilčiausius Kauno rajono mero sveikinimus bei įteikė vieną aukščiausių savivaldybės apdovanojimų – plaketę su rajono simbolika.

Tarybos narė spaustuvei linkėjo sėkmės darbuose, įdomių ir kūrybingų idėjų.

Kauno rajono savivaldybė ne pirmą kartą apdovanojo spaustuvę „Kopa“ – 2019 metais konkurse „Sukurta Kauno rajone“ įmonė gavo apdovanojimą „Už aukštą organizacijos kultūrą“.

Įmonė jau yra pelniusi ir daugybę nacionalinio lygio apdovanojimų. Pavyzdžiui, 2017 m. Lietuvos spaudos pramonės apdovanojimuose buvo pripažinta inovatyviausia įmone, metų eksportuotoja ir žinių spaustuve. 2019 metais buvo apdovanota už didžiausią eksporto augimą bei technologinius sprendimus.

Pagrindinį įmonės paslaugų krepšelį sudaro meniniai aukštos kokybės žurnalai, knygos, įmonių reklaminiai leidiniai, albumai. Šiandien 50 proc. spaustuvės produkcijos keliauja į Vokietiją, Olandiją, Belgiją, Švediją, Norvegiją, UK ir kitas Europos šalis.

Spaustuvėje dirba įvairaus amžiaus ir patirčių žmonių. Įmonėje skiriama daug dėmesio darbo ir poilsio sąlygoms, darbuotojų motyvacijai. Erdviose patalpose yra net keletas poilsio zonų, veikia jauki kavinė.

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: