Kūdikio kraitelis ir toliau pasieks Kauno rajono šeimas

Karantinas nesustabdė Kauno rajono gyvenimo: čia ir toliau gimsta daug kūdikių ir kiekvienas jų jau trečius metus sulaukia dovanos, Kūdikio kraitelio.

 „Kraitelis ir toliau bus teikiamas kiekvienam rajono naujagimiui. Tačiau, laikantis visų saugumo priemonių, jis nebus įteikiamas Civilinės metrikacijos skyriuje. Apie tai, kaip ir kada  sulauks kraitelio, šeimas informuosime individualiai“, – sakė Kauno rajono savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriaus vedėja Skirmantė Subačienė.

Kauno rajonas yra viena jauniausių savivaldybių Lietuvoje, čia gyvena 102 tūkst. gyventojų. Kovo pradžioje Kauno rajone gimė jau 200-asis kūdikis šiais metais.

Kūdikio kraitelis – tai būtiniausių reikmenų rinkinys, padėsiantis mažylio tėveliams pirmaisiais kūdikio metais. Rinkinyje yra čiužinukas, neperšlampama paklodė  su gumele, medvilninė paklodė su gumele, šliaužtinukas, smėlinukas, marškinukai, kelnytės, kombinezonas, lauko kombinezonas, kepurėlė, pirštinytės, kojinytės, miego žaisliukas, seilinukas, natūralus muilas, sauskelnės, vienkartiniai paklotai, vandens termometras, kramtukas-žaisliukas, rankšluostis su gobtuvu, pirštinė-kempinė, pledukas, flanelinis vystyklas, trikampis marlės vystyklas, kūdikių priežiūros rinkinys, priemonė kūdikio odos priežiūrai. Viskas sudėta į tvirtą, orui pralaidžią dėžę, ji išvykose tiks ir kaip lovelė.

Daugiau informacijos dėl Kūdikio kraitelio: Kauno rajono savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriaus vedėja Skirmantė Subačienė, mob. tel. (8 616) 00 486, el. p. skirmante.subaciene@krs.lt.

***

Kauno rajono savivaldybės Civilinės metrikacijos skyrius informuoja, kad dėl karantino gyventojai bus aptarnaujami tik nuotoliniu būdu:

Asmenims pageidaujant, dokumentų išrašai bus siunčiami el. paštu, kuris nurodytas pildant prašymą. Dokumento originalą civilinės metrikacijos įstaigoje bus galima atsiimti pasibaigus karantino laikotarpiui.

Santuokos vyks, tačiau bus ribojamas dalyvaujančiųjų santuokos registravimo ceremonijoje skaičius. Maksimalus skaičius – 5 asmenys. Karantino laikotarpiu santuokos ne Civilinės metrikacijos skyriaus patalpose nevyks.

 

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos