Kauno rajono savivaldybė kreipėsi į prokuratūrą dėl „Ekonovus“ veiksmų

Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas gindamas viešąjį interesą antradienį kreipėsi į Kauno apygardos prokuratūrą dėl UAB „Ekonovus“ galimai neteisėtų veiksmų, jų nesąžiningumo gyventojų atžvilgiu, apgaulingai išrašytų sąskaitų.

Šiomis dienomis Kauno rajono savivaldybę pasiekė informacija ir nusiskundimai iš seniūnijų ir Kauno rajono gyventojų (skambučiais, el. paštu, Facebook erdvėje), kad UAB „Ekonovus“ be teisėto pagrindo išrašė ir gyventojams pateikė apmokėti sąskaitas už negrąžintus konteinerius bei tariamus įsiskolinimus už atliekų išvežimą. Bendrovė „Ekonovus“ atliekų konteinerius buvo įsipareigojusi iš gyventojų susirinkti iki balandžio 1 d. Savivaldybė ne kartą reikalavo ir ragino tą padaryti kuo greičiau, tačiau iki šiol bendrovė nėra susirinkusi visų konteinerių. Nežiūrint į tai bendrovė ir toliau gyventojams išrašinėja sąskaitas už suteiktas paslaugas, kurių teikti ji neturi jokios teisės ir tuo labiau reikalauti apmokėjimo už jų suteikimą.

Informuojame, jog nuo šių metų balandžio 1 d. Kauno rajone keitėsi daug metų galiojusi komunalinių atliekų surinkimo ir vežimo tvarka – įgyvendinant teisės aktų nuostatas įvesta vietinė rinkliava už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą. Nuo nurodytos datos komunalinių atliekų surinkimo ir vežimo paslaugas visoje Kauno rajono savivaldybės teritorijoje teikia UAB „Kauno švara“. Iki šiol atliekų tvarkymo paslaugą Kauno rajono savivaldybės teritorijoje teikė UAB „Kauno švara“ ir UAB „Ekonovus“ (pagal teritorijas, nurodytas sutartyse: Šiaurinė ir Pietinė dalys).

Kauno rajono vadovybė gyventojus informuos apie tyrimo eigą.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: