Kreipimasis į išrinktus Kauno rajono savivaldybės tarybos narius

Kauno rajono žmonės per savivaldos rinkimus tarybos narių mandatus suteikė keturių politinių partijų atstovams: Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) – 16, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TSLKD) – 7, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) – 3 ir Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio (LRLS) – 1.

Šie mandatai yra ne tik atliktų darbų įvertinimas, bet ir įpareigojimas, kad sparčiai augantis Kauno rajonas išlaikytų darbų tempą, kad realybe taptų čia gyvenančių žmonių lūkesčiai.

Gyventojų skaičiaus augimas, didžiulė verslo ir gyvenamojo sektoriaus plėtra džiugina, tačiau kelia ir daug iššūkių. Mums tenka atsakomybė užbaigti praėjusioje kadencijoje pradėtus darbus ir imtis naujų. Pirmiausia jie bus nukreipti į gyvenimo kokybės gerinimą kiekvienoje seniūnijoje. Esame pasiryžę atnaujinti visas ugdymo įstaigas, sporto aikštynus, statyti vaikų darželius, kurti parkus, tiesti dviračių takus, tvarkyti kelius, įgyvendinti vandentvarkos ir kitus projektus.

LSDP turi pakankamą Kauno rajono rinkėjų palaikymą (52,02 proc. balsų). Tačiau ne kartą įsitikinome: geriausių rezultatų galima pasiekti tik suvienijus visų partijų pastangas ir nuolat tariantis su bendruomene, todėl kviečiu ir kitų partijų į Tarybą išrinktus atstovus tartis dėl bendros programos ir dirbti valdančiojoje daugumoje.

Tikiu, kad kartu su jumis atliksime mūsų kraštui svarbius darbus, o Kauno rajonas ir toliau žengs lyderių gretose.

Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: