Kauno rajonas už žaliąsias iniciatyvas pelnė „Auksinę krivūlę“

Spalio 7 d. Lietuvos savivaldybių asociacijos (LSA) Vilniuje surengtose iškilmėse buvo išdalyti svarbiausi savivaldos apdovanojimai – 16 bronzinių „Auksinės krivūlės“ statulėlių.
Šiemet net kelios nominacijos buvo susijusios su žaliuoju kursu.
Kauno rajono savivaldybei aplinkos ministras Simonas Gentvilas „Auksinę krivūlę“ įteikė už piliečių žaliųjų iniciatyvų įgyvendinimą. Tai jau septintoji Kauno rajono pelnyta krivūlė.
Apdovanojimą atsiėmęs meras Valerijus Makūnas pabrėžė, kad tvarūs sprendimai ir gamtos saugojimas yra ne tik savivaldybės, bet visos bendruomenės rūpestis. Savivaldybė investuoja į elektros energijos gamybą iš atsinaujinančių šaltinių, sparčiai plėtojama daugiabučių renovavimo programa. Savivaldybė, kartu su Batniavos ir Vilkijos seniūnijų bendruomenėmis ėmėsi ryžtingų žingsnių, kad nuo žvyro kasėjų apsaugoti vertingą Pakarklės mišką. Kartu su bendruomenėmis Garliavos, Karmėlavos, Neveronių, Užliedžių, Vilkijos ir kitose seniūnijose kuriami parkai, skverai.
Jau septynioliktus metus LSA rengiamų apdovanojimų ceremonijoje skulptoriaus Ramūno Almino sukurtas „Auksinės krivūlės“ statulėles merams įteikė visų 14 ministerijų, Europos Komisijos atstovybės bei Lietuvos verslo konfederacijos vadovai.
„Savivaldybės ne tik padeda valstybei sudėtingose situacijose, bet rūpinasi ir ne mažiau svarbiais kasdieniais gyventojų poreikiais – švietimu, regionų ekonomikos skatinimu, socialinės atskirties mažinimu, infrastruktūra, aplinkosauga, kultūros sklaida“, – pastebėjo LSA prezidentas Mindaugas Sinkevičius.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos