Kauno rajono mokinių pavasario kroso varžybos Kulautuvos parke

Balandžio 30 d. Kulautuvos parke įvyko 2018–2019 m. m. Kauno rajono pagrindinių mokyklų ir gimnazijų / progimnazijų mokinių sporto žaidynių lengvosios atletikos kroso estafečių varžybos. Į jas susirinko per 120 jaunųjų bėgimo entuziastų. Renginyje dalyvavo mokiniai iš visų septynių rajone esančių pagrindinių mokyklų ir dešimties Kauno rajono gimnazijų / progimnazijų.

Mišrios merginų ir vaikinų komandos varžėsi trijose skirtingose amžiaus grupėse – pagrindinių mokyklų (5–10 klasės) ir gimnazijų / progimnazijų (2000–2003 m. gimimo bei 2004 m. gimimo ir jaunesnių).

Mokyklų bėgikų komandos, pademonstravusios aukščiausius rezultatus ir laimėjusios pirmą, antrą bei trečią prizines vietas, buvo apdovanotos specialiai šioms kroso estafečių varžyboms paruoštais medaliais ir diplomais, o varžybas surengusiems mokytojams įteikti padėkos raštai.

Pirmosios vietos nugalėtojai taip pat džiaugėsi itin praktiškomis dovanomis – sportinėmis gertuvėmis. Geriausius sportininkus ir jų mokytojus sveikino Kauno rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotojas sportui Arūnas Talalas ir Kulautuvos seniūnė Dalia Šiušienė.

Pagrindinių mokyklų grupėje greičiausia buvo Garliavos A. Mitkaus pagrindinės mokyklos komanda (vadovė mokytoja Daiva Paužaitė). Gimnazijų / progimnazijų 2000–2003 m. gimimo amžiaus grupėje laurus nuskynė Akademijos U. Karvelis gimnazistai (vadovas mokytojas Stepas Margevičius), o tarp 2004 m. gimimo ir jaunesnių bėgikų lyderių pozicijos niekam neužleido Garliavos Jonučių progimnazija (vadovė mokytoja Dalia Kisielienė).

Garliavos Jonučių progimnazijos ir Akademijos U. Karvelis gimnazijos auklėtiniai iškovojo teisę atstovauti Kauno rajonui finalinėse 2018–2019 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių lengvosios atletikos kroso estafečių 2000–2003 m. gimimo bei 2004 m. gimimo ir jaunesnių varžybose, kurios vyks 2019 m. gegužės 6 d. Kėdainių „Ryto“ progimnazijoje.

Kauno rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus informacija

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos