Kunigas Juozas Fakėjavas Dievui ir žmonėms tarnauja jau 20 metų

Antrąjį advento sekmadienį Zapyškyje vykusių šv. Mišių metu paminėtas šio krašto parapijos klebono kun. Juozo Fakėjavo 20-ies kunigystės metų jubiliejus.

Tarnystės Viešpačiui ir tikintiesiems kelią kun. J. Fakėjavas pradėjo 2001 metų gruodžio 8-ąją. Per pamaldas klebonas pasidalijo prisiminimais apie prabėgusius kunigystės metus. „Esu dėkingas močiutei, taip pat vienuolei pranciškonei, kuri, kai lankiau katechezes ir ruošiausi Komunijai Kauno Šančių parapijoje, paragino ateiti patarnauti Mišioms, nuo to laiko ir likau Bažnyčioje“, – kalbėjo klebonas. Kun. Juozas Fakėjavas baigė Kauno ir Marijampolės kunigų seminarijas, per kunigiškos tarnystės dvidešimtmetį kunigavo Marijampolėje, Lazdijų rajone, Bagotojoje (Kazlų Rūdos sav.), o daugiau nei prieš aštuonis metus buvo paskirtas klebono tarnystei į Zapyškį.

Pasveikinti klebono atvyko Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas. „Aš, kaip šio krašto žmogus, matau Jūsų gražų indėlį į parapijos namų ir aplinkų kūrimą, į senosios Zapyškio bažnyčios atstatymo darbus kartu su ekscelencija Rimantu Norvila ir visa bendruomene“, – kalbėjo meras.

Sveikinimo žodžius klebonui tarė Zapyškio seniūnas Sigitas Imbrasas, pagrindinės mokyklos direktorius Raimondas Bartkus, Zapyškio bendruomenė ir parapijos nariai.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: