Lietuvos kurortų asociacijos vadovybė posėdžiavo Kulautuvoje

Penktadienį LSMU Kauno klinikų Kulautuvos reabilitacijos ligoninės patalpose vyko Lietuvos kurortų asociacijos valdybos pasitarimas. Kauno rajono savivaldybė su Kulautuvos, Kačerginės ir Zapyškio kurortine teritorija yra naujausia šios asociacijos narė. Vis dėlto žvelgiant istoriškai – Kulautuva yra pirmasis, prieš 85 metus įsteigtas Lietuvos kurortas. Vėliau šį statusą gavo Palanga ir Birštonas. Sovietmečiu Kulautuva sunyko, o kurortinės teritorijos statusą Vyriausybė suteikė tik 2017 m.

Pasitarime, kurį vedė LKA prezidentas, Neringos meras Darius Jasaitis, buvo pateikta asociacijos ataskaita už 2017 metus, kalbėta apie galimybes dalyvauti Dubajuje vyksiančioje parodoje, aptartos rinkodaros priemonės.

Kulautuvos reabilitacijos ligoninės direktorius, profesorius Raimondas Kubilius pristatė naujausius kurortologijos tyrimus, o Kauno r. turizmo ir verslo informacijos centro direktorė Aistė Sinkevičienė pasakojo apie Kulautuvos, Kačerginės ir Zapyškio kurortinę teritoriją bei jos galimybes.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: