Lietuvos policijos mokyklos atvirų durų diena sulaukė rekordinio skaičiaus susidomėjusių

Įspūdingi kursantų pasirodymai, Lietuvos policijos muziejaus pristatyta virtuali galimybė sudalyvauti Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ specialioje operacijoje, edukacinės programos, detektyvo iššūkiai, naujausios Lietuvos policijos specialiosios priemonės – tai tik keli renginio akcentai, kurie pritraukė daugiau nei 800 lankytojų atvykti į Lietuvos policijos mokyklos (toliau – LPM) atvirų durų dienos renginį. Šventės dalyviai turėjo unikalią galimybę daugiau sužinoti apie policijos pareigūno profesiją, susitikti ir pakalbėti ne tik su LPM bendruomenės nariais, bet ir su specializuotų policijos įstaigų atstovais.

„Policijos pareigūno profesija reikalauja daug žinių, atsidavimo, profesionalumo. Pastaruoju metu jaunuolių, kurie tikrai susidomėję Lietuvos policijos pareigūno profesija atsiranda vis daugiau, o šie metai yra rekordiniai. Šiandien yra puiki proga gauti atsakymus į visus jums rūpimus klausimus apie policijos darbą ir net neabejoju, kad su daugeliu iš jūsų susitiksime Lietuvos policijos mokykloje jau rugsėjo 1-ąją dieną.“ – sveikindamas šventės dalyvius, kalbėjo Lietuvos policijos generalinio komisaro pavaduotojas Saulius Tamulevičius.

Lietuvos policijos mokyklos viršininkas Robertas Šimulevičius džiaugėsi susirinkusių gausa ir kvietė prisijungti į policijos šeimą.

„Tikiuosi, kad jūs mūsų renginyje rasite laiko išbandyti save. O drąsa, draugiškumas, kūrybiškumas ir kitos savybės motyvuos ir paskatins pasirinkti mūsų policijos šeimą.“ – kalbėjo LPM viršininkas Robertas Šimulevičiu.

Atvykę iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių vaikai, paaugliai ir suaugusieji aktyviai dalyvavo LPM organizuotuose iššūkiuose, išbandė virtualių situacijų modeliavimo kambarį. Pažintinių edukacijų ryškiuoju traukos centru tapo Kauno rajono policijos komisariatas, kurio visos erdvės įprastai nėra pasiekiamos kiekvienam interesantui.

Ne mažiau dėmesio sulaukė ir Lietuvos kelių policijos tarnybos eksponuotas naujasis BMW 530d xDrive automobilis, kuris bus naudojamas NATO viršūnių susitikimui, kuomet Lietuvos policija užtikrins oficialių svečių kortežų palydą, sklandų nestabdomą judėjimą keliuose ir jų saugumą. Šiais metais LPM atvirų durų dienos renginyje dalyvavo ne tik tarnybiniai šunys, bet ir žirgai. Vienas iš raitosios policijos pareigūnų, buvęs LPM kursantas, renginio metu demonstravo įspūdingus žirgo valdymo gebėjimus, pasakojo apie raitosios policijos veiklą.

Renginio dalyviai taip pat galėjo išbandyti savo pajėgumus sudarant fotorobotą, patikrinti taiklumą naudojant lazerinius ginklus, surasti ir paimti pirštų pėdsakus. Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnės kartu su jaunaisiais policijos rėmėjais vedė edukacinę programą, kurios tikslas – supažindinti mažuosius smalsuolius, kaip saugiai elgtis kelyje. Susidomėjusių netrūko Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ pristatyme, Lietuvos policijos kriminalistinių tyrimų centro ekspozicijoje.

Lankytojus stebino LPM Profesinės taktikos skyriaus instruktorių kartu su kursantais surengti pasirodymai, kurio metu parodomos mokslų metų eigoje įgytos žinios ir įgūdžiai. Staigmena žiūrovams tapo po pasirodymo inscenizuotas pirmosios pagalbos nukentėjusiam suteikimas.

Ištikimiausias Lietuvos policijos bičiulis Amsis linksmino ne tik pačius mažiausius, bet ir nuotaikos pliūpsnį suteikė suaugusiems. Savo optimizmu džiuginantis personažas priminė renginio lankytojams, kad nuoširdumas, komunikabilumas, ištikimybė yra vienos svarbiausių policijos pareigūno vertybių.

Šių metų LPM atvirų durų dienos renginys susidomėjusiems darbu policijoje suteikė galimybę rinktis tarp įvairių policijos pareigūno profesijų. Neabejojame, kad ateityje nemaža dalis dalyvavusių renginyje papildys policijos gretas šauniais ir motyvuotais pareigūnais. 

LPM informacija ir nuotr.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos