Lietuvos valstybės atkūrimo diena Zapyškyje

Vasario 16-ąją, Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, Zapyškio bendruomenė gausiai susirinko į Zapyškio laisvalaikio salę. Renginio dalyvius pasveikino Kauno rajono savivaldybės mero pavaduotojas, zapyškietis Paulius Visockas. Jis šiltai kalbėjo apie savo krašto istoriją, iškilius žmones, zapyškiečių patriotiškumą, laisvės kovas ir siekį išsaugoti Lietuvos valstybingumą tiek kuriant valstybę, tiek sunkiais pokario metais. Renginyje dalyvavo ir sveikinimo žodį tarė Lietuvos valstybės atkūrimo akto signataras Stasys Malkevičius ir Zapyškio seniūnas Sigitas Imbrasas.

Šventiniame koncerte dalyvavo per šimtą atlikėjų. Gražiausiais žodžiais ir dainomis Lietuvą ir susirinkusiuosius sveikino Zapyškio pagrindinės mokyklos vaikų lopšelio-darželio skyriaus mažieji artistai, taip pat mokyklos mokinių liaudiškų šokių kolektyvo „Nemunėlis“ (vad. Lina Kaminskienė) jaunučiai ir jauniai, mokinių choras (vad. Rūta Mažeikienė), Zapyškio laisvalaikio salės folkloro bei sutartinių kolektyvai „Altonė“ ir „Devyniaragė“ (vad. Jūratė Bytautė ir Miglena Perminienė).

Šventinę programą vainikavo Ežerėlio kultūros centro liaudies muzikos ir šokių ansamblio „Rasa“ liaudies instrumentų orkestras bei jaunimo ir vidutinio amžiaus šokėjų grupės (vad. Gintaras Vilčiauskas ir Darius Žilinskas).

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos