Linksmakalnyje kuriamas vaikų dienos centras

Linksmakalnis yra viena mažiausių Kauno rajono seniūnijų, tačiau praeityje buvęs sovietų karinis miestelis sparčiai keičiasi: čia įrengtas stadionas, veikia pradinė mokykla-darželis, kuriasi verslas, gražėja aplinka, o nekilnojamo turto vystytojai suplanavo naują gyvenamųjų namų kvartalą. Bendruomenė aktyviai dalyvauja „Europos kultūros sostinė 2022“ projektuose.

Gera žinia jaunoms šeimoms: ketvirtadienį statybininkai pradėjo Linksmakalnio vaikų dienos centro įrengimo darbus. Konkursą laimėjusios UAB „Statyba ir montavimas” darbininkai seniūnijos palėpėje dėliojo statybines medžiagas bei įrankius ir žadėjo rekonstrukcijos darbus užbaigti iki šių metų lapkričio.

Į miestelį atvykęs meras Valerijus Makūnas ir kiti savivaldybės vadovai gyrė bendruomenę už aktyvumą, šnekučiavosi su vaikais ir prašė statybininkų atlikti darbus kokybiškai ir laiku.

Linksmakalnio seniūnas Vaclovas Žvirblis tvirtino, kad vaikų dienos centrui bus pritaikyta visa palėpė, maždaug 230 kv m. Čia bus įrengtas dušas, tualetas, patalpos pamokų ruošai, žaidimams. Dienos centrą galės lankyti 25 vaikai.

Naujai įstaigai planuojama nupirkti skalbyklę, kad vaikai išmoktų ja naudotis. Taip pat bus įrengta nedidelė valgyklėlė su virykle. „Pasibaigus pamokoms, vaikai sugrįžta iš mokyklų ir nelabai turi ką veikti, nes tėvai dirba. Manau, kad buities darbai ir bendra veikla padės gerinti vaikų socialinius įgūdžius“, – tvirtino V. Žvirblis.

Kauno rajono savivaldybė projektą vykdo kartu su Socialinės apsaugos ir darbo ministerija bei vietos bendruomene. Projekto vertė 151 tūkst. 453 eurai.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: