Šventė Raudondvaryje: LSU studentams įteikti mokslų baigimo diplomai

Birželio 22 d. Lietuvos sporto universitetą (LSU) baigė dar viena studentų laida. Iškilmingoje diplomų įteikimo ceremonijoje Raudondvario dvare dalyvavo universiteto rektorė Diana Rėklaitienė, lektoriai, studentai ir jų artimieji. Pasveikinti studentų atvyko ir šio universiteto alumnas, Kauno rajono meras Valerijus Makūnas.

Šiais metais LSU baigė 241 bakalaurantas ir 100 magistrų, tarp jų buvo ir jaunimo iš Kauno rajono. Absolventai gavo įvairių sričių specialybių diplomus: kineziterapija; pratimai, mityba ir streso valdymas; kūno kultūra, fizinis aktyvumas ir visuomenės sveikata, turizmo ir sporto vadyba; treniravimo sistemos ir t.t.

„Ne vienerius metus buvome kartu ir šiandien yra ta diena, kai jūsų studijos pasiekė kulminaciją – diplomų įteikimą. Jūs įveikėte visus iššūkius, kurių buvo nemažai: pandemija, karantinas, izoliacija. Visa tai jus išmokė, kad gyvenimas yra neprognozuojamas ir reikia prisitaikyti prie kintančių aplinkybių. Simboliška, kad jums šiandien yra ir pabaiga, ir pradžia kažko naujo“, – į absolventus kreipėsi LSU rektorė.

Aukštojo mokslo diplomas yra ateities pamatas, jis įpareigoja rūpintis ne tik savimi, kurti gerbūvį ne tik sau, o visiems. D. Rėklainienė absolventams linkėjo būti geriausiais ir lygiuotis į geriausius. „Įgytos žinios nebus nieko vertos, jeigu jų nepritaikysite. Būkite drąsūs, nebijokite klysti ir mokytis visą gyvenimą“, – sveikino rektorė.

Universiteto vadovė padėkojo ir studentų artimiesiems, kurie juos rėmė, jiems padėjo, kartais net stūmė į priekį, kad jie sėkmingai galėtų įveikti šį gyvenimo etapą. Taip pat daug gražių padėkos žodžių sulaukė ir universiteto socialiniai partneriai: Kauno rajono ir miesto savivaldybės.

Lietuvos sporto universitetą ir Kauno rajono savivaldybę daugelį metų sieja tvirti bendradarbiavimo ryšiai. Gražiomis sporto tradicijomis garsėjančiame Kauno rajone gyvenantys LSU studentai kasmet sulaukia vardinių stipendijų. Taip pat studentams organizuojamos pedagoginės praktikos, baigę studijas jie įsidarbina Kauno rajono įstaigose.

„Džiaugiuosi šiandien dalyvaudamas jūsų šventėje. Diplomas, kurį jūs šiandien gausite – tai sunkaus jūsų darbo įvertinimas. Jis atvers jums daug durų ir pateiks įvairias galimybes. O kad sėkmė jus lydėtų gyvenime, nenustokite tobulėti, siekite naujų tikslų. Didžiuokitės, kad baigėte Lietuvos sporto universitetą ir kad esate geriausi“, – sveikino meras V. Makūnas.

Meras pasidžiaugė, kad Kauno rajono ugdymo įstaigose bei sporto mokyklose dirba daug trenerių, mokytojų, baigusių studijas LSU, 12-kos pakaunės ugdymo įstaigų direktoriai ir pavaduotojai yra baigę LSU. Kauno rajono bendrojo ugdymo įstaigose dirba 56 fizinio ugdymo mokytojai. Iš jų 47 baigę LSU. Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykloje bei Kauno rajono sporto mokykloje dirba 24 treneriai, kurie mokslus baigė šioje Alma Mater.

Studentus sveikinęs Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis priminė, kad Kaunas ir Kauno rajonas yra geriausia vieta gyventi, kurti šeimas ir dirbti: „Mes jūsų lauksime“.

Šventinę nuotaiką Raudondvaryje padėjo kurti grupės „Subtilu Z“ muzika.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos