Mankštose dalyvavo daugiau nei 30 tūkst. senjorų

Baigėsi tris metus pakaunėje vykęs projektas „Fizinio aktyvumo skatinimas Kauno rajono bendruomenėje“. Projektą įgyvendino Kauno rajono visuomenės sveikatos biuras biuro kartu su partneriais  Nacionaliniu sporto ir sveikatinimo institutu bei Kauno rajono savivaldybe. 

Baigiamajame projekto renginyje susirinko aktyviausių bendruomenių nariai, lyderiai bei projekto treneriai.

„Per šiuos metus mūsų organizuotose mankštose sudalyvavo 32 165 dalyviai, sveikatinimo stovyklose 580, o išvykose į baseiną 2700 Kauno rajono gyventojų. Be komandos ir bendruomenių pagalbos tokių rezultatų nebūtume pasiekę. Taip pat dėkui treneriams ir kiekvienam dalyvavusiam projekto veiklose“, – rezultatais džiaugėsi Kauno rajono visuomenės sveikatos biuro direktorius Laurynas Dilys.

Biuro direktorius kartu su Kauno rajono mero pavaduotoju Antanu Nesteckiu apdovanojo aktyviausias bendruomenes ir jų lyderius.

Zapyškio, Mastaičių, Domeikavos, Vandžiogalos bendruomenės tapo aktyviausiomis. Sveikinimų ir dovanų sulaukė ir bendruomenių lyderiai: Jolanta Marija Malinauskaitė, Dalia Zumarienė, Jūratė Jurevičiūtė, Žygimantas Juška, Laimutė Rutkauskienė, Rūta Slivinskienė, Paulius Žiūkas.

Nemokamos fizinio aktyvumo treniruotės buvo organizuojamos 55 metų ir vyresniems Kauno rajono gyventojams visose seniūnijose. Projekto veiklos apėmė ne tik gyvų ir nuotolinių treniruočių organizavimą, bet ir išvykas į baseiną bei vasaros sveikatinimo stovyklas.

Projekto tikslas – didinti vyresnio amžiaus Kauno rajono gyventojų sveikatos priežiūros sampratą bei formuoti teigiamus jų sveikos elgsenos pokyčius. Projektas buvo finansuojamas Europos sąjungos struktūrinių fondų lėšomis.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: