Meras pasveikino piešinių konkurso nugalėtojus

Pasaulinės aplinkos dienos proga Kauno rajono savivaldybė organizavo piešinių konkursą „Aš ir Pasaulis“, kuriame kvietė dalyvauti moksleivius ir darželinukus. Šiandien Kauno rajono meras Valerijus Makūnas pasveikino ir apdovanojo tris išradingiausius ir originaliausius piešinių autorius.

Nugalėtojais tapo Adomo Mitkaus pagrindinės mokyklos Mastaičių padalinio pirmokas Domantas bei septintokė Ugnė ir A. A. Kriauzų pagrindinės mokyklos antrokė Vakarė.

Iš viso savivaldybė sulaukė 24 vaikų piešinių.

„Didžiuojuosi jumis, kad taip atsakingai žiūrite į tokią globalią problemą – planetos saugojimą. Tik nuo mūsų visų priklauso, kokiame pasaulyje gyvensime, todėl labai svarbu tausoti mūsų gamtą, jos išteklius. Jūsų piešiniai parodo, kad jums svarbu atliekų rūšiavimas, mylite gamtą ir ją saugote“, – sveikindamas mažuosius rajono gyventojus sakė meras V. Makūnas.

Savivaldybės vadovas dėkojo ir vaikų tėvams, kad juos augina atsakingais ir dorais piliečiais.

Konkurso laimėtojai merui pasakojo, kokioje mokykloje jie mokosi, kaip jiems sekasi, kokie dalykai labiausiai patinka, ką mėgsta veikti po pamokų. O meras mažiesiems užsiminė, kad Mastaičiuose jau šią savaitę prasidės naujos mokyklos statybos, tad šio krašto vaikai jau netrukus galės mokytis moderniai įrengtoje ugdymo įstaigoje. Be to, bus sutvarkytas ir Mastaičiuose esantis baseinas.

„Mylėkite gamtą ir būkite pavyzdžiais kitiems“, – linkėjo meras.

Konkurso nugalėtojai buvo apdovanoti knygyno dovanų čekiais, savivaldybės suvenyrais bei saldžiomis dovanomis.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: