Metų mokytoja tapo savivaldybės tarybos nare

Vakar Kauno rajono  savivaldybės tarybos posėdyje prisiekė nauja tarybos narė Laimutė Rutkauskienė. Ji pakeitė socialdemokratą Petrą Mikelionį, netekusį mandato pasikeitus jo gyvenamajai vietai.

Naujojo tarybos nario priesaiką priėmė posėdyje dalyvavusi Lietuvos Respublikos vyriausiosios rinkimų komisijos narė Ligita Klapavščiuk.

Savivaldybės meras Valerijus Makūnas L.Rutkauskienei įteikė Tarybos nario ženklelį ir palinkėjo prasmingo darbo ir sėkmės, atstovaujant Kauno rajono žmonėms.

Naujoji tarybos narė pasidžiaugė galėsianti dirbti geriausioje Lietuvos savivaldybėje ir prisijungti prie sėkmingų rajono gerovę keliančių darbų.

Laimutė Rutkauskienė – Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui, matematikė.

Ši mokykla – vienintelė jos darbovietė, čia sėkmingai dirba  daugiau nei 30 metų, nuo 1985-ųjų, kai baigė Vilniaus pedagoginį institutą.

Per savo karjerą dirbo matematikos mokytoja, užklasinio darbo organizatore, o nuo 2009 m. rugsėjo – direktoriaus pavaduotoja ugdymui. L. Rutkauskienė iki šiol matematikos moko dvi gimnazijos klases. Su mokiniais ir viena yra parengusi nemažai kūrybinių projektų.

2016 metais buvo išrinkta Kauno rajono Metų mokytoja.

L. Rutkauskienė yra ne tik moksleivių mylima pedagogė, bet ir jau beveik dvejus metus – Čekiškės bendruomenės pirmininkė.  Mokytojos iniciatyva apjungiamos miestelio ir gimnazijos bendruomenių pastangos, puošiant ir tvarkant Čekiškę, didinant miestelio patrauklumą – organizuojamos bendros talkos, projektai ir renginiai, skirti visam miesteliui.

Laimutė Rutkauskienė gimė  1963 rugsėjo  mėn. 17  d. Kauno mieste. Su vyru Alvydu užaugino 3 vaikus: Evaldą, Darių ir Ingridą.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: