Metų mokytoja labiausiai dėkojo savo mokiniams

Penktadienį VDU Akademijos gimnazijoje pirmoji pertrauka buvo dešimčia minučių ilgesnė. Ją prailginęs direktorius Rolandas Kučiauskas turėjo rimtą priežastį: pasveikinti Metų mokytojos 2022 titulą pelniusios lituanistės Janinos Kriščiūnienės atvyko Kauno rajono meras Valerijus Makūnas, Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Jonas Petkevičius ir jo pavaduotoja Jolanta Jankauskienė.

VDU Ugnės Karvelis gimnazijoje J. Kriščiūnienė dirba nuo 1984 metų, jai suteikta mokytojos metodininkės kvalifikacinė kategorija.

Patyrusi pedagogė vadovauja neformaliojo švietimo būreliui „Gyvosios literatūros pamokos“. Mokytoja renkasi įvairias ugdymo formas: pamokas keičia spektaklių lankymas, literatūrinės ekskursijos, susitikimai su rašytojais, aktoriais.

J.Kriščiūnienės mokiniai kasmet laimi prizines vietas rajono ir šalies rašinio, meninio skaitymo, kūrybiniuose konkursuose. Abiturientų žinios taip pat puikios.

„Už įvertinimą esu dėkinga merui ir kolegoms, bet labiausiai – savo mokiniams. Esu laiminga, kad jie tokie smalsūs, darbštūs ir kūrybingi“, – kalbėjo Metų mokytoja 2022.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos