Metų mokytojos turtas – puikūs auklėtinių pasiekimai

Kauno rajono Metų mokytojo titulas už lyderystę įgyvendinant mokinių tarpkultūrinės socializacijos ir integracijos projektus šiemet atiteko Garliavos Jonučių progimnazijos anglų kalbos mokytojai metodininkei Rimai Čepulienei.
Simbolinę statulėlę ir tūkstančio eurų čekį, aidint audringiems plojimams, mokytojai šiandien įteikė Kauno rajono meras Valerijus Makūnas.
Garliavos Jonučių mokykloje R. Čepulienė dirba 27, o iš viso Kauno rajone – net 37 metus. „Visada sakau: laimė, kad pasirinkau Kauno rajoną. O Jonučiai yra Jonučiai, ši mokykla turi savo dvasią. Čia nuostabūs kolegos, puikūs vadovai, kurie nuolat ragino kelti kvalifikaciją, drąsino kiekviename žingsnyje, motyvavo“, – gražių žodžių kolegoms negailėjo laureatė.
R. Čepulienės mokiniai yra nuolatiniai olimpiadų, konkursų laimėtojai. 2018 m. ji išugdė 5 šimtukininkus, 2019 m. – tris, o šiemet – vieną.
Mokytoja ypač daug dirba su „Erasmus“ projektais, yra nuolatinių kelionių į Vokietiją pagal UNESCO projektą dalyvauti bendroje Vokietijos Friedricho Frobelio mokyklos paruoštoje veiklos programoje iniciatorė.
Sau ir kolegoms Kauno rajono metų mokytoja linkėjo ištvermės. „Jei šį sunkų laikotarpį įveiksime sklandžiai, ateityje niekas nebus baisu. Linkiu sveikatos – tai visada prasmingas linkėjimas, ypač tiems, kuriems jau per 50, o tokių pedagogų Kauno rajone – daug. Linkiu kasdieniame darbe dažniau pasidžiaugti ir mažomis mokinių pergalėmis“, – sakė R.Čepulienė.
Kauno rajono ženklais Mokytojų dienos proga apdovanotos trys lyderystę demonstruojančios moterys: Raudondvario lopšelio-darželio „Vyturėlis“ direktorė Žydrūnė Jankūnienė, Neveronių gimnazijos direktorė Danguolė Marmienė ir Zapyškio pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rima Veličkienė.
Dar septyniolikai pedagogų profesinės šventės proga už įvairius nuopelnus įteikti Kauno rajono mero padėkos raštai.
Dorotis su pandemijos iššūkiais teko ir Kauno rajono savivaldybės Kultūros, švietimo ir sporto skyriui. Padėkomis už sėkmingą vadovavimą apdovanotas šio skyriaus vedėjas Jonas Petkevičius, jo pavaduotoja Nijolė Benikienė bei vyr. specialistė Asta Simanauskienė.
2020-ieji pakaunėje – naujų darželių statybos, senų modernizavimo ir išplėtimo metai. Už iniciatyvą ir lyderystę modernizuojant įstaigos aplinkas dėkota Domeikavos lopšelio-darželio direktorei Vidanai Lenortavičienei, Ilgakiemio mokyklos-darželio direktorei Aušrai Gužauskienei, Garliavos lopšelio-darželio „Obelėlė“ direktorei Rimai Karalienei ir Eigirgalos lopšelio-darželio direktorei Vitalijai Petrylienei.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: