„Metų specialisto“ apdovanojimas atkeliavo į Kauno rajoną

Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacija kaip ir kiekvienais metais išrinko geriausius visuomenės sveikatos specialistus. Džiugu, kad šįmet tarp laureatų pateko ir „Metų specialisto“ apdovanojimą pelnė Kauno rajono visuomenės sveikatos biuro specialistė Ramunė Mozūraitė.

Apdovanojimas iš Kauno rajono mero pavaduotojo Pauliaus Visocko rankų specialistei buvo įteiktas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos išvakarėse.

„Sveikinu ir dėkoju Ramunei už atsakingą ir kruopštų darbą, parodytą lyderystę. Linkiu, kad šis įvertinimas skatintų jus ir toliau tobulėti, o kolektyvą įkvėptų kovoje su koronavirusu“, – sveikino vicemeras P. Visockas.

Šiemet Kauno rajone geriausia metų specialiste tituluota R. Mozūraitė ypač pasižymėjo, kai greta savo kasdienių darbų stojo į pagalbą, diegiant ir pritaikant informacines technologijas darbui su COVID-19 atvejų epidemiologine analize, ėmėsi narplioti kiekvieną teigiamą koronaviruso atvejį, stengdamasi, kad būtų pažabotas viruso plitimas Kauno rajone. Tuo pačiu profesionaliai konsultavo Kauno rajono ugdymo įstaigas COVID-19 ligos prevencijos ir efektyvių infekcijos plitimą ribojančių veiksnių diegimo klausimais.

R.Mozūraitė užaugo Kačerginėje ir toliau savo šeimos gyvenimą kuria Kauno rajone, Bijūnų kaime. Baigusi magistrantūros studijas Lietuvos sveikatos mokslų universitete, 2019 m. Ramunė įsidarbino Kauno rajono visuomenės sveikatos biure visuomenės sveikatos priežiūros specialiste ugdymo įstaigose ir aptarnavo net 3 Kauno rajono ugdymo įstaigas: Linksmakalnio ir Ilgakiemio mokyklas – darželius ir Garliavos lopšelį–darželį „Obelėlė“. 2021 m. sausį Ramunė buvo pakviesta užimti visuomenės sveikatos stiprinimo pareigas Kauno rajono visuomenės biuro Bendruomenės sveikatos stiprinimo ir stebėsenos skyriuje.

„Ramunė prie mūsų kolektyvo prisijungė visai neseniai, todėl jos darbštumas, atsakingumas ir pareigingumas padėjo jai labai greitai įsilieti į biuro kolektyvą“, – sakė Kauno rajono visuomenės sveikatos biuro direktorius Laurynas Dilys.

Direktorius įsitikinęs, jog tokie apdovanojimai naudingi ne tik visuomenės sveikatos biurams, bet ir gyventojams. „Juk puikiai dirbantis, motyvuotas visuomenės sveikatos specialistas kuria daugiau pridėtinės vertės vietos bendruomenei“, – teigė jis.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: