Mini rankinio turnyras Garliavoje

Balandžio 26 dieną, Garliavos sporto ir kultūros centre visą dieną bumbsėjo kamuoliai ir skambėjo skardūs rankininkių balsai. Čia, pagal projektą „Mini rankinis Kauno rajone“, kuris bendrai finansuojamas Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos ir Švietimo mainų paramos fondo, vyko dar vienos varžybos tarp mažųjų sportininkių. Su kiekvienu turnyru rankininkės demonstruoja vis techniškesnį žaidimą. Šįkart dalyvavo 10 mergaičių komandų iš Kulautuvos, Raudondvario, Domeikavos, Ilgakiemio, Alšėnų ir Garliavos seniūnijų.

1-2 klasių grupėje pirmąją vietą iškovojo Mastaičių mokyklos antrokės, antroji vieta atiteko Garliavos A. Mitkaus mažosioms rankininkėms, o trečios vietos taurė iškeliavo į Kulautuvos pagrindinę mokyklą.

3-4 klasių grupėje vėl nenugalimos buvo Raudondvario mergaitės, jos iškovojo pirmą vietą ir įgijo teisę dalyvauti Respublikinėse Mini rankinio varžybose.  Antroje vietoje liko Domeikavos mergaitės ir trečios – Garliavos A. Mitkaus mokyklos trečiokės.

Sveikiname Raudondvario A. ir A. Kriauzų pradinės mokyklos mokytoją Aušrą Kirkilionienę ir jos 3-4 klasių rankinio komandą. Kiekviename turnyre Aušros komanda demonstruoja puikų žaidimą bei kovingumą ir be vargo laimi pimas vietas. Dėkojame mūsų vyresnėms klubo rankininkėms už pagalbą pravedant turnyrą. Iki susitikimo gegužės 24 dieną!

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos