Mini rankinio turnyras Kauno rajone

Kovo 24 dieną, Garliavos sporto ir kultūros centre visą dieną bumbsėjo kamuoliai ir skambėjo skardūs mažųjų rankininkių balsai. Mini rankinio turnyras, pagal projektą „Mini rankinis Kauno rajone“, kuris bendrai finansuojamas Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos ir Švietimo mainų paramos fondo, vyksta jau ketvirtą kartą. Su kiekvienu turnyru mažosios rankininkės demonstruoja vis techniškesnį žaidimą. Šįkart dalyvavo 11 mergaičių komandų iš Kulautuvos, Raudondvario, Domeikavos, Lapių, Ilgakiemio, Alšėnų ir Garliavos seniūnijų.

1-2 klasių grupėje pirmąją vietą iškovojo Kulautuvos pagrindinė mokykla, antroji vieta atiteko Ringaudų mažosioms rankininkėms, o trečios vietos taurė iškeliavo į Garliavos A. Mitkaus pagrindinę mokyklą.

3-4 klasių grupėje nebe pirmą kartą nenugalimos buvo Raudondvario mergaitės. Jos iškovojo pirmą vietą, antros liko Kulautuvos mergaitės ir trečios – mažosios Lapių rankininkės.

Sveikiname Raudondvario A. ir A. Kriauzų pradinės mokyklos mokytoją Aušrą Kirkilionienę bei Kulautuvos pagrindinės mokyklos mokytoją Vaidą Nekrošių parengus savo auklėtines varžyboms ir užėmus pirmąsias vietas. Jiems suteikta galimybė išbandyti jėgas Respublikinėse Mini rankinio varžybose!

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos