Mobilią hidroelektrinę Kačerginėje išbandys ir svečiai iš Slovakijos

Prasidėjus tikrajai vasarai Kauno rajone lankosi svečiai iš Slovakijos Zvoleno miesto gimnazijos. Jie su Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos mokiniais dalyvauja bendrame ekologiniame projekte „Mobilios hidroelektrinės“.

Pirmadienį mokiniai su mokytojais atvyko į Kauno rajono savivaldybę, čia juos sutiko mero pavaduotojas Paulius Visockas ir vyr. specialistas Antanas Bagdonas. Vicemeras pasveikino svečius, pristatė Kauno rajoną ir įteikė simbolines dovanas.

Šią savaitę su gamtos ir matematikos mokytojais mokiniai Kačerginėje išbandys mobilią hidroelektrinę, ją sumontavo Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos vienuoliktų klasių moksleiviai.

Į projektą įsitraukė 28 dalyviai – po 12 vaikų ir 2 mokytojus iš kiekvienos mokyklos. Visą savaitę jie bendraus tarpusavyje, dalysis panašių darbų patirtimi.

Projekto vertė – 34 tūkst. Eur, jį finansuoja Erazmus+ programa, o administruoja Slovakijos atstovai. Prie ekologiškos idėjos prisijungusiems Kauno rajono mokiniams vadovauja pedagogė Kristina Andriukevičienė.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos