Mokiniai susitiko su Makaliumi

„Visą laiką reikia siekti kažko naujo, nesustoti“, – šypsojosi žinomas kelionių ekspertas ir organizatorius 29 metų Rimvydas Širvinskas-Makalius, Domeikavos gimnazijos sausakimšoje salėje susitikęs su Kauno rajono moksleiviais. Verslo sėkmės variklį įsukęs Makalius aktyviai dalyvauja ir socialinėse akcijose, yra tapęs puikiu pavyzdžiu jaunajai kartai.

Kelionių siūlymas žmonėms, turintiems judėjimo negalią, neišdildomų kelionės įspūdžių dovanojimas vaikams iš socialiai remtinų šeimų, darbas socialinio taksi vairuotoju, nemokamai vežant neįgaliuosius. Tai – tik dalis akcijų, į kurias pasinėręs R. Širvinskas, 2017 metais išrinktas sėkmingiausiu žinomu žmogumi šalyje, o šįmet „Žmonės 2020“ apdovanojimuose pretenduojantis tapti Metų verslo žmogumi.

Nuo 19 metų į kelionių verslą pasukęs Makalius pakaunės krašto moksleiviams papasakojo apie savo gyvenimą, darbą, vertybes, principus, iškilti padėjusias charakterio savybes.

„Pasiekei vieną tikslą – reikia siekti naujo, įgyvendinti naujas idėjas“, – sakė vaikams R. Širvinskas. Taip pat jis atkreipė dėmesį į gerumo akcijų svarbą.

„Daug svarbiau yra ne ką gaunate, o ką duodate“, – tvirtino Makalius, vertingiausia žmogaus savybe įvardijęs nuoširdumą.

Populiarus verslininkas prisipažino, kad mokykloje jis buvo uždaras vaikas, neorganizuodavo renginių. Tačiau laikui bėgant aplinkiniai, vėliau ir visuomenė pamatė, kaip tylus mokinys virto energingu, veržliu, talentų ir idėjų kupinu jaunuoliu.

Makalius neslėpė, kad kelius į sėkmę nutiesė didžiulis ir kruopštus darbas, šiltai atsiliepė apie savo komandą, su kuria susiklostė draugiški ryšiai, pagarba, supratingumas.

Nesakyti pastabų pavaldiniui prie kitų, nekelti tono, įsiklausyti į kitą nuomonę, ieškoti išeičių – vienos iš daugelio Makaliaus, kaip vadovo ir verslininko, savybių, pelniusių pagarbą ir pripažinimą.

„Nesikrimskite, jei būdami abiturientai dar neapsisprendėte, ką studijuoti, kuo gyvenime užsiimti. Kiekvienas anksčiau ar vėliau rasite savo kelią“, – sakė svečias, apsikeitęs su moksleiviams dovanėlėmis, atsakęs į klausimus, įsiamžinęs su jais fotografijose.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos