Stiprino pasiryžimą sveikai gyventi

Netradicinės forma konferencija „Mokinys – mokiniui‘‘ lapkričio 28 d. sukvietė daugiau kaip 100 mokinių iš Kauno regiono savivaldybių mokyklų.

Po atrankinių turų savivaldybėse, kurie vyko nuo birželio mėnesio, mokiniai lydimi pedagogų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų susitiko Domeikavos gimnazijoje.

Mokiniai skaitė pranešimus sveikos gyvensenos, patyčių prevencijos, fizinio aktyvumo, profesinio pasirengimo ir kitomis temomis, supažindino su mokyklose atliktų apklausų duomenimis.

Išraiškingai ir vaizdžiai pranešimą fizinio aktyvumo ir sveiko kvėpavimo tema skaitė Lietuvos sporto universiteto docentė Simona Pajaujienė.

Konferencijos pagrindinis tikslas – formuoti jauno žmogaus nuostatas ir vertybes, stiprinančias asmens pasiryžimą sveikai gyventi.

Konferenciją organizavo Kauno rajono švietimo centro pedagoginė psichologinė tarnyba su Domeikavos gimnazija ir socialinių pedagogų metodiniu būreliu.

Konferencijos partneriai: Sveikatą stiprinančio Kauno regiono darbo grupė, Kauno rajono visuomenės sveikatos biuras ir Všį Kauno regiono plėtros agentūra.

Dalius Balčiūnas, Kauno rajono švietimo centro pedagoginė psichologinė tarnyba

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos