Čekiškės gimnazijos mokiniai nuo šiol sportuos naujoje sporto salėje

Trečiadienį Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijoje atidaryta sporto salė. Atnaujintoje erdvėje bus galima laisvai žaisti krepšinį, tinklinį, kvadratą, tenisą ir kitus sportinius žaidimus. Sporto salė bus skirta ne tik vaikams, bet ir visai Čekiškės bendruomenei.

Čekiškės gimnazijos direktorius Ričardas Saltonas pasakojo, kad iš pagrindų renovuota sporto salė pasikeitė neatpažįstamai. „Pakeitus grindis, ventiliaciją, apšvietimą, įrengus švieslentę ir suremontavus sienas ši sporto erdvė atgimė iš naujo“, – džiaugėsi mokyklos vadovas ir pridūrė, kad nuo šiol treniruočių metu į mikrofoną kalbantį mokytoją girdės visi mokiniai – jam nereikės šaukti, nes salėje įrengtas įgarsinimas.

Į sporto salės atidarymą susirinko mokyklos ir Čekiškės bendruomenė, Kauno rajono savivaldybės vadovai. Svečius sveikino Čekiškės seniūnas Mečislovas Zavedskas ir palinkėjo, kad šioje salėje užaugtų naujos kartos sporto žvaigždės: „Tikiuosi, kad ši vieta taps dar vienu vietos gyventojų traukos centru“.

Sporto salę pašventino Čekiškės Švč. Trejybės parapijos klebonas Gintautas Kabašinskas.

Į nuotaikingą mankštą šventės dalyvius įtraukė Čekiškės simbolis Kiškis su mažaisiais piratais.

Atidarymo šventėje įvyko ir pirmosios varžybos – čia rungėsi Čekiškės ir Raudondvario švietimo įstaigų mokinės, jos dalyvavo tinklinio varžybose.

R. Saltonas pasakojo, kad kol vyko sporto salės rekonstrukcija, užtikrinti sklandų mokinių mokymosi procesą pavyko pamokas perkeliant į šalia esantį Liučiūnų pastatą. Ir kol vyravo šilti orai, vaikai sportuodavo lauke.

Pasak gimnazijos direktoriaus, mokyklos bendruomenė labai džiaugiasi naujomis patalpomis: „Tikime, kad salė bus naudojama kiekvieną dieną. Čia vyks ne tik pamokos mokiniams, bet ir įvairūs sporto renginiai“, – teigė R. Saltonas ir pabrėžė, kad į Čekiškę dažnai atvažiuoja kaimyninių seniūnijų komandos, o vietos bendruomenė organizuoja varžybas.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: