Darbą pradėjo naujasis Babtų seniūnas

Kauno rajono Babtų seniūnijai gruodžio 1 d. pradėjo vadovauti naujasis seniūnas Gediminas Pupinis.

G.Pupinis – Kauno rajono gyventojas, tad šio krašto žmonių rūpesčiai jam puikiai pažįstami. Jis pasiruošęs priimti ir išklausyti gyventojų prašymus, siūlymus, o dirbamas kartu nuveikti daug gražių darbų Babtų seniūnijos labui.

Naujasis Babtų seniūnas beveik 4 dešimtmečius dirba ir dėstytojauja aukštosiose mokyklose, tad nuolatinis bendravimas su žmonėmis, gebėjimas išgirsti kitų nuomones, idėjas ir iniciatyvas – jam ne naujiena.

61-ejų metų seniūnas gyvena Raudondvaryje. 1982 metais įgijo inžinieriaus – mechaniko specialybę. 1991 metais įgijo technikos mokslų kandidato laipsnį, o po dviejų metų Lietuvos žemės ūkio mechanizacijos ir elektrifikacijos institute jam buvo suteiktas technikos mokslų daktaro laipsnis. Būtent šiame institute jis pradirbo 16 metų. Nuo 1998 iki 2011 dirbo Lietuvos žemės ūkio inžinerijos institute. Jį reorganizavus ir prijungus prie Lietuvos žemės ūkio universiteto, perėjo dirbti į universitetą ir dėstytojauja jame iki šiol. Dabar universitetas vadinasi VDU Žemės ūkio akademija.

G.Pupinis dėstytoju dirba ir Kauno technikos kolegijoje.

Linkime sėkmės vadovaujant Babtų seniūnijai!

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: