Po ilgos pertraukos Kauno rajono neįgalieji varžėsi sporto žaidynėse

Penktadienį Garliavos sporto ir kultūros centre surengta Kauno rajono neįgaliųjų sporto šventė „Pabūkime kartu“. Jau 23 kartą organizuojamos žaidynės suvienijo daugiau kaip 200 atstovų iš 24 Kauno rajono seniūnijų.
Kasmet neįgalieji nekantriai laukia šios šventės ir kruopščiai jai ruošiasi. Šių metų varžyboms dalyviai galėjo treniruotis gerokai ilgiau, nes dėl pasaulinės pandemijos, tradicinis renginys jau 2 metus nevyko.„Matydamas šiandieninį Jūsų ryžtą ir energiją, suprantu, kad kiekvienas esate pavyzdys ir didžiausia motyvacija mums visiems. Tegul šiandien laimi stipriausi ir nugali draugystė“, – sveikindamas susirinkusiuosius kalbėjo Kauno rajono savivaldybės vicemeras Paulius Visockas.
Šventės dalyvius pasveikino ir su linksma mankšta iš savo vietų pajudėti privertė daugkartinė Lietuvos sportinės gimnastikos čempionė Joana Bartaškienė. Ji pasidžiaugė, kad Kauno rajone sportui teikiamas ypatingas dėmesys, nepamirštant ir tų gyventojų, kuriems judėjimas yra apribotas.
Šiemet sportininkai galėjo varžytis šaškių, šachmatų, šaudymo, rankos lenkimo, smiginio, stalo teniso, metimo į krepšį rungtyse ir „Oho“ kryžiažodžių turnyre. Daugiausiai neįgalieji savo jėgas išbandė smiginio ir metimo į krepšį rungtyse.
Kauno rajono savivaldybės administracijos direktorius Šarūnas Šuškevičius kartu su pavaduotoju Mantu Rikteriu rungčių nugalėtojams išdalino beveik 60 medalių. Daugiausiai jų, net 8, iškovojo Garliavos seniūnijos neįgalieji. Tarp lyderių ir Karmėlavos, Taurakiemio, Raudondvario, Babtų, Domeikavos, Čekiškės seniūnijų atstovai. Tačiau svarbiausias šio renginio tikslas – ne laimėti medalius, o bendrauti ir pasisemti geros nuotaikos.
Be visų sportinių rungčių, organizatoriai kvietė varžybų dalyvius išrinkti įdomiausius ir gražiausius seniūnijų stalo talismanus. Surinkdamos po vienodą balsų skaičių, laimėjo Ringaudų ir Raudondvario seniūnijos.
Visos šventės metu pasitikrinti žinias apie Pakaunės kraštą ir sukti laimės ratą renginio dalyvius kvietė Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centro direktorė Raminta Popovienė.
Kauno rajono visuomenės sveikatos biuro darbuotojos tikrino susirinkusiųjų sveikatą – matavo kraujo spaudimą, gliukozės, cholesterolio kiekį kraujyje, kūno masės indeksą, konsultavo sveikatos klausimais, dalino informacinius lankstinukus.
Sportinį renginį užbaigė jaunatviškų ir energingų „Lietuvaičių“ koncertas.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: