„Nemuno7“ antrojo sezono atidarymas

Kviečiame į didįjį kultūros laivo „Nemuno7“ antrojo sezono atidarymą gegužės 27 d., šeštadienį, 22.30 val. Atidarymo muzikinis renginys ir šviesų šou vyks iškart po Tarptautinio Zapyškio aitvarų festivalio pabaigos.

Susitikime visi koncerte, kuriame skambės nepaprasti Pauliaus Kilbausko elektroniniai garsai. Paulius Kilbauskas garsėja novatorišku garso dizainu ir užburiančiais gyvais pasirodymais, kuriuose sklandžiai susilieja akustinės elektronikos ir ambientinės muzikos elementai. Paulius Kilbauskas  – filmų, teatro ir medijos kompozitorius. Tokių projektų kaip „Empti“, „Overtone“, „Bango Collective“, „Dublicate“, „Amberscope“ autorius ir bendraautorius. Duete „The Bus“ kartu su Domu Strupinsku už muziką I. Jonyno filmui „Lošėjas“ pelnė Sidabrinę gervę, o filmui „Sasha was here“ su Vygintu Kisevičiumi kurtas garso takelis buvo nominuotas Obanjė kino festivalyje [Aubagne film festival, Prancūzija]. Atidarymo vakarą kompozitorius pristatys specialiai „Nemuno7“ atidarymui sukurtus savo kūrinius, kuriuos lydės hipnotizuojantys šviesos efektai, per garsą ir šviesą nukelsiantys į kelionę po vandens pasaulį.

Nepraleiskite šio nepaprasto renginio, kuris žada sužadinti jūsų pojūčius ir perkelti jus į naujas muzikinių tyrinėjimų erdves. Nekantriai laukiame jūsų „Nemuno7" koncerte, kur jus pasitiks nepamirštamas elektroninės magijos vakaras.

Projektą „Nemuno7“ finansuoja ir ypatingai palaiko – Kauno rajono savivaldybė.
Projektas įgyvendintas kartu su „Kaunas ir Kauno rajonas – Europos kultūros sostinė 2022“.

Visos naujienos, susijusios su „Nemuno7“ veikla – www.nemuno7.lt

Nuolat pildoma programa ir aktualiausi pranešimaihttps://www.facebook.com/Nemunoseptyni/
2022 metų atidarymo koncertas - https://www.youtube.com/watch?v=i2iN2tS3XE0 

„Nemuno7“ operatorius – Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centras Kultūrinės programos prodiuseris – Gediminas Banaitis-Skrandis

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos