Viešojoje bibliotekoje atidaryta M. Jovaišos paroda „Neregėta Lietuva“

Trečiadienį Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka Garliavos miesto bendruomenę pakvietė į fotomenininko Mariaus Jovaišos fotografijų parodos „Neregėta Lietuva“ atidarymą, skirtą naujausio albumo „Neregėta Lietuva“ sutiktuvėms.

Naujausias albumas turėtų būti išleistas ir pristatytas visuomenei spalio mėnesį. Užfiksuotose nuotraukose išskirtos trys temos: pirmoje dalyje – Lietuvos gamta ir nepaliestas jos kraštovaizdis, antrojoje – kadrai iš praeities, t. y. kultūrinės vertybės ir paveldas, trečiojoje – įkvepiantys XXI a. išmaniosios Lietuvos pasiekimai. „Tam, kad būtų įamžintos išskirtinės fotografijos, buvo pasitelkta įvairių technologijų ir idėjų,“ – pasakojo albumo autorius M. Jovaiša. Dalis nuotraukų nufotografuotos pasitelkiant dronus, o ypač smulkiems objektams naudotas net ir mikroskopas. Parodoje eksponuojamose nuotraukose ir naujajame albume užfiksuota elektromagnetinė banga, įamžintas DNR dalijimosi procesas, pristatomi inovatyvių bendrovių, mokslininkų ir technologijų specialistų pasiekimai.

Nuo 2006 metų fotografas ir leidėjas, leidžiantis unikalias iš paukščio skrydžio darytų fotografijų knygas apie Lietuvą ir kitas pasaulio šalis (Meksiką, Belizą, Kubą), 2008-aisiais pristatė pirmąjį savo albumo „Neregėta Lietuva“ leidimą. Albumas sulaukė didelio populiarumo ir buvo išverstas į 11 kalbų. M. Jovaišos sukurtos nuotraukos, kuriose daugiau nei 100 skirtingų vietų, apkeliavo visą pasaulį.

Už nuoširdų ir atvirą susitikimą, įkvepiančius atradimus ir nuostabius Lietuvos vaizdus parodos autoriui sveikinimo žodžius tarė Viešosios bibliotekos direktorė Irena Viktorija Stančiauskienė, ji įteikė ir Kauno rajono savivaldybės mero Valerijaus Makūno dovaną. Paroda viešojoje bibliotekoje bus eksponuojama iki rugsėjo 9 d. Maloniai kviečiame apsilankyti!

Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vyr. bibliotekininkė R. Vasauskaitė 


Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos