Neveronių darželis atgimė

Trečiadienį po rekonstrukcijos duris atvėrė Neveronių vaikų lopšelis-darželis. Pastatas atnaujintas ne tik techniškai, investuota ir į įrangą, baldus, žaislus, aplinkos sutvarkymą.

Darželio direktorė Airina Juškienė džiaugėsi, kad perplanavus pastato vidų, atsirado dar viena papildoma penkiolikos vietų grupė, sensorinis (pojūčių) kambarys, kurį išmėginti panoro visas būrys vaikų.

Judėjimo negalią turintiems mažyliams įrengtas įvažos tiltelis ir liftas. Vaikus taip pat džiugino kieme šviežiai paklota veja, kalneliai, pavėsinės, sūpynės.

Iš viso Neveronių lopšelyje-darželyje veiks septynios grupės.

Į renginio atidarymą atvykęs meras Valerijus Makūnas su komanda dėkojo bendruomenei už kantrybę. „Dabar turėsite praktiškai naują darželį, senojo pastato liko tik sienos“, – konstatavo meras. Kauno rajono savivaldybė į šį projektą investavo maždaug pusantro milijono eurų.

Neatpažįstamai pasikeitė darželio salė, ugdymo aplinka, įrengta STEAM ugdymui skirta erdvė. Naudojant šią metodiką vaikai tobulėja, įgyja naujų žinių, dalindamiesi atliktais tyrinėjimais, atradimais, patyrimais, įspūdžiais, mokosi improvizuoti, labiau pasitiki savo jėgomis. Lauke mažųjų laukia kupolo formos lauko klasė su interneto ryšiu, čia galės vykti įvairūs pažintiniai ir meniniai užsiėmimai bet kokiu oru.

V.Makūnas sakė, kad Neveronyse bus rekonstruojamas dar vienas labai svarbus objektas – gimnazija.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos