Neveronyse dominuoja krepšinis

Praėjusį savaitgalį Vilniuje krepšinio varžybomis pasibaigė 2020 metų Lietuvos sporto draugijos „Žalgiris“ vasaros sporto žaidynės. Kauno rajonui atstovavusi Neveronių seniūnijos vyrų krepšinio komanda tapo rajonų grupės čempione, aplenkusi varžovus iš Birštono, Elektrėnų, Vilniaus, Trakų bei Šalčininkų rajonų.

Pirmąją turnyro dieną neveroniečiai iškovojo dvi pergales – iš pradžių po atkaklios kovos buvo įveikta Trakų rajono komanda (46:45), o vėliau nugalėti priešininkai iš Šalčininkų rajono (47:34). Antrąją varžybų dieną vykusiose finalinėse rungtynėse Kauno rajono atstovai įrodė savo pranašumą prieš birštoniečius, iškovodami užtikrintą pergalę rezultatu 58:42.

„Pagrindinis mūsų tikslas buvo gerai praleisti savaitgalį ir turnyre smagiai pasižaisti. Tą mes ir padarėme. Komanda buvo tvirtas kumštis: vienas rungtynes geriau sužaisdavo vieni, kurie buvo lyderiai, o kitas – kiti. Turėjome vienodai pajėgių žaidėjų, visą komandą  lyderę, o ne atskirus žaidėjus ir tai mums nulėmė pergalę“,– po paskutinių rungtynių teigė žaidžiantysis komandos vadovas Justinas Virbickas.

Iš komandos jis išskyrė įžaidėją Justą Draudvilą ir žaidžiantįjį trenerį Lauryną Stankevičių, kuris rungtyniavo tik pirmą varžybų dieną. „Justas – mūsų lyderis, bet jis pats to dar nesupranta, todėl jį bandome įtikinti“, – šyptelėjo J. Virbickas. Komandoje žaidžia ir du perspektyvūs 19-mečiai iš Neveronių – Gintaras Stankevičius ir Darius Kaluzevičius. 

Neveronių žaidėjų dabar laukia Kauno krepšinio mėgėjų lygos varžybos, kuriose jie dalyvauja jau daug metų. Praėjusiais metais jie užėmė trečią vietą, o prieš tai dukart tapo nugalėtojais.

„Per 13 metų esame iškovoję nemažai titulų, Neveronių seniūnijoje jau nebėra vietos, kur visus apdovanojimus ir sutalpinti. Mūsų krašte dominuoja krepšinis, mes ir dabar nenuvylėme. Kur tik važiuojame, ten laimime. Džiaugiamės, kad dabar mums padeda Kauno rajono savivaldybė, rajono savivaldybės Kultūros, švietimo ir sporto skyrius, vadovaujamas mūsų kraštiečio Jono Petkevičiaus. Esame jau ne vieni, kaip buvo ankstesniais  metais“, – džiaugėsi J. Virbickas.

„Žalgirio“ žaidynių nugalėtojus ir prizininkus apdovanojo šios sporto draugijos vadovai prezidentas Algis Bronislovas Vasiliauskas ir generalinis sekretorius Vytas Nėnius.

 

Marytės Marcinkevičiūtės bei Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus informacija

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos