Jaunieji bėgikai išmėgino jėgas Kulautuvos parke

Olimpiečio Kęstučio Orento ir Kauno rajono mero Valerijaus Makūno taurės varžybos kiekvienais metais suburia šimtus jaunųjų bėgikų.

Praėjusį penktadienį didelis jų būrys susirinko Kulautuvos parke, tame pačiame, kur vasarą skamba populiarusis bardų festivalis „Akacijų alėja“.

Į renginį atvyko ne tik bėgikai, bet ir jų palaikymo komandos: mokytojai, tėčiai, mamos, artimieji, draugai. Visi bėgikai buvo suskirstyti į penkias amžiaus grupes – atskirai berniukai ir mergaitės.  Varžyboms vadovavo teisėjų komanda, jos priešakyje stojo vyr. teisėjas Alfonsas Kazlauskas.

Distancijos, atsižvelgiant į bėgikų amžiaus grupes, buvo parinktos trys: 300, 500 ir 1000 m.

Kiekvienos amžiaus grupės nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti specialiais Lengvosios atletikos asociacijos (LAA) įsteigtais prizais, medaliais ir dovanėlėmis.

Šiemet bėgime gausiausiai dalyvavo  Raudondvario komanda, ji buvo apdovanota specialiu „Stiklitos“ prizu. Raudondvariškių daugiausia buvo ir tarp nugalėtojų bei prizininkų.

Skaitlingi buvo ir turnyro šeimininkai – kulautuviečiai. Vyresniųjų bėgikų grupėje šauniai pasirodė svečiai iš kaimyninio Kaišiadorių rajono. Be medalių neliko ir Garliavos mokyklų bėgikai.

Apdovanojimus jauniesiems sportininkams teikė Kauno rajono meras Valerijus Makūnas, jo pavaduotojas Paulius Visockas, LAA direktorius Algirdas Maldūnas, buvę žymūs sportininkai, rėmėjai.

„Džiaugiuosi, kad šis bėgimo turnyras kasmet įgauna pagreitį. Matydamas spindinčias vaikų akis manau, kad tokių renginių reikia daugiau“, – sakė V. Makūnas.

Bėgimą, kuris kasmet vyksta vis naujoje vietoje, organizuoja Kauno rajono savivaldybė ir Lengvosios atletikos asociacija.

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos