Karmėlavoje nusileido Vietnamo oro linijų laineris su 209 keleiviais

Antradienį Kauno oro uoste, Karmėlavoje, nusileido Vietnamo oro linijų „Bamboo Airways“ orlaivis „Boeing 787 Dreamliner“. Juo atskrido 209 keleiviai.
Dauguma jų yra Vilniaus ir Kauno gyventojai. Buvo ir Vokietijos, Ekvadoro, Lenkijos, Danijos, Vietnamo, Tailando, Latvijos, Estijos, Rusijos piliečių.
Hošimino oro uoste (Vietnamas) pakilęs orlaivis stabtelėjo Tailando sostinėje Bankoke, o tada pasuko Lietuvos link. Skrydis truko daugiau kaip pusę paros.
Prieš nusileidžiant lėktuvui policijos pareigūnai oro uosto prieigas aptvėrė „Stop“ juosta, prie įėjimo stovėjo 5 autobusai, o viduje buvo matyti daug baltais apsauginiais kostiumais vilkinčių žmonių.
Kauno oro uostas įsikūręs Kauno rajono teritorijoje, tačiau užsakomuoju skrydžiu atskrido tik trys šios Savivaldybės gyventojai.
Kauno rajono savivaldybės administracijos direktorius Šarūnas Šukevičius sakė, kad dėl pasirūpinimo atvykstančiais keleiviais iš anksto buvo susisiekta su kitomis šalies savivaldybėmis bei užsienio šalių diplomatinėmis atstovybėmis.
Keleivių priėmimu rūpinosi didelės policijos pajėgos, taip pat Kauno rajono savivaldybės komanda, kurią sudarė Viešosios tvarkos skyriaus darbuotojai ir 15 Šaulių sąjungos savanorių.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: