Padėkos vakaras Zapyškyje

Iki Šv. Kalėdų likus vos savaitei Zapyškio Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje vyko šventinis padėkos vakaras, kuriame daug kartų skambėjo turbūt vienas gražiausių lietuvių kalbos žodis „ačiū“. Dėkota bendruomenės nariams, vietos verslininkams, meno atstovams, kurių dėka Zapyškis ir visa seniūnija šįmet augo, puošėsi ir džiugino šio krašto žmones.

Šventinį vakarą pradėjo kunigo Juozo Fakėjavo palaiminimas. „Bažnyčia be žmonių – tai tik pastatas, todėl džiugu, kad į šią šventą vietą susirinko tiek daug žmonių. Linkiu jums Dievo meilės, vilties, geros valios ir žmogiškumo“, – sakė kunigas.

Jis taip pat pašventino Zapyškio Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje įrengtą liaudies meistro Adolfo Teresiaus sukurtą prakartėlę.

Į šventinį renginį atvykęs Kauno rajono mero pavaduotojas Paulius Visockas pasidžiaugė, kad praėję metai seniūnijai buvo labai dosnūs gerais darbais.

„Prabėgo dar vieni metai, o Adventinis laikotarpis yra kaip tik tas metas, kai galime truputį stabtelti ir peržvelgti, kas nuveikta. O šie metai buvo išties nelengvi. Dar neseniai vadavomės iš pandemijos gniaužtų, kurios metu išmokome naujų bendravimo formų. Įveikus šią negandą, likimas mums smogė dar kartą – prasidėjo karas Ukrainoje. Ir jūs dar kartą įrodėte, kad sunkią akimirką visada atsiras norinčių ir galinčių padėti žmonių“, – kalbėjo vicemeras.

Jis pasidžiaugė, kad nepaisant visų iššūkių ir negandų, gyvenimas leidžia susirinkti ir pabūti drauge bei padėkoti už kasdienius darbus.

„Artėjančių švenčių proga noriu palinkėti: kurkime kartu savo kraštą, didžiuokimės tuo, ką sukūrėme, branginkime esančius šalia. Būkime turtingais, nes turtingas ne tas, kuris daug turi, o tas, kuris daug duoda, geba save dalinti kitiems“, – sveikino P. Visockas.

Už aktyvų dalyvavimą bendruomeninėje veikloje P. Visockas įteikė mero padėką Marijai Dabašinskienei, Aistei ir Viliui Venskutoniams dėkojo už Zapyškio įvaizdžio gerinimą, už visuomeninę veiklą apdovanoti Indra ir Henrikas Mastauskai. VŠĮ kūrybos ir užimtumo stuba direktorei Daiva Vaišnorienei padėkota už kultūrinį šio krašto puoselėjimą. Už iniciatyvumą, sąžiningą ir atsakingą darbą padėkos įteiktos Mariui Vyšniauskui ir Kristinai Buragienei, o už paramą  Zapyškio  bendruomenei – Vytautui Kregždei. Marijai Pasiaurienei padėkota už aktyvų dalyvavimą kultūrinėje veikloje.

Zapyškio seniūnas Sigitas Imbrasas pasidžiaugė, kad seniūnijoje gyvena daug aktyvių ir kūrybingų žmonių, kuriems dėkoti norisi ne kartą metuose, o kasdien.

Šventinį vakarą gražiausias dainas zapyškiečiams dovanojo Kauno ir Klaipėdos muzikinių teatrų solistai, tarptautinių konkursų dalyviai: Gabrielė Kuzmickaitė, Martynas Žukauskas, Rapolas Baranauskas ir akompaniatorė Kotryna Kaklauskaitė.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: