Pagynę garsina geradaris ūkininkas

Ketvirtadienį Pagynėje (Babtų sen.) įvyko kukli, bet jauki ir gera nuotaika spinduliuojanti šventė – Žemdirbių gatvėje gyvenantis ūkininkas Henrikas Zažeckas minėjo 80-ties metų sukaktį.
Jubiliatą, Vilkėnų žemės ūkio bendrovės direktorių, sveikino šeimos nariai, bendradarbiai, artimieji, valdžios atstovai, verslo partneriai. „Esate ne tik puikus žemdirbys, geras vadovas, bet ir aktyvus, visų gerbiamas bendruomenės narys“, – kalbėjo Kauno rajono savivaldybės Žemės ūkio ir kaimo plėtros skyriaus vedėjas Tomas Didžiulis ir kaip padėką jubiliatui įteikė mero Valerijaus Makūno pasirašytą Kauno rajono garbės ženklą.
Gerų žodžių sukaktuvininkui negailėjo ir kiti svečiai: buvęs Kauno rajono savivaldybės Žemės ūkio skyriaus vedėjas Alvydas Rimdeika su žmona Palmira, UAB BASF verslo klientų vadybininkė Roma Laurinkienė, Babtų seniūnas Gediminas Pupinis.
H. Zažeckas savo darbinę veiklą pradėjo nuo elektriko, vėliau dirbo paukštyne, o nuo 1992 m. – Vilkėnų žemės ūkio bendrovėje. Daug metų vadovavo Antaginės medžiotojų klubui, buvo renkamas į Kauno rajono savivaldybės tarybą. Vis dėlto pagrindiniai Henriko darbai susiję su žemės ūkiu, iš kurio gaunamos pajamos leidžia jam prisidėti ir prie vietos bendruomenės gerovės kūrimo.
„Be ūkininkų pagalbos Babtų seniūnijai būtų labai sunku. O Henrikas yra išskirtinio padorumo žmogus, jei kokia problema, visada į jį galima kreiptis“, – pabrėžė G. Pupinis.
„Stengiuosi pagal galimybes“, – kuklinosi jubiliatas.
H. Zažecko vadovaujama Vilkėnų bendrovė valdo 450 ha žemės. Kitą žemės ūkio bendrovę yra įsteigęs žentas su dukra. „Turime tris kombainus, kitos technikos, todėl dažnai kooperuojamės“, – pasakojo H. Zažeckas.
Pasėliams gerokai pakenkė liūtys, todėl kombainai kol kas stovi garaže, laukia kitos savaitės. „Pirmiausiai nuiminėsime rapsus, kiti javai dar turi palaukti“, – sakė ūkininkas.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos