Pakaunės senjorams – šviežiai spaustos obuolių sultys

Jau šeštus metus, Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga, Pakaunės senjorų namus pasiekia šviežiais spaustos obuolių sultys. 

Kauno rajono savivaldybė bendradarbiaudama su Lietuvos policijos mokykla, kasmet organizuoja socialinę akciją „Obuolių šalis“, kurios tikslas dalintis gausiu derliumi. Praėjusią savaitę policijos mokyklos kursantų rinkti obuoliai jau išspausti ir su socialinių paslaugų centro pagalba keliauja pas sunkiau gyvenančius senelius.

Šiais metais, beveik 300 litrų obuolių sulčių, kartu su mero Valerijaus Makūno linkėjimais, iškeliaus pas senjorus, turinčius sunkią negalią ir gaunančius dienos socialinę globą bei pas tuos, kuriems teikiama pagalbą į namus.

Vaisiai, iš kurių išspaustas rūgštus gėrimas, augo Obelynės sodyboje prieš 80 metų užveistame sode, kuriame vis dar išlikusios retos, senovinės lietuviškos obelų veislės: „Vytis“ (ją išveisė pats gamtininkas), „Kaizer Vilhelm“, „Pilkieji“ (serenjka), „Pepinka baltuškinė“ ir kt.

Mieli senjorai, lai šis rūgštus, tikrų lietuviškų obuolių skonis nors trumpam nukelia jus į vaikystę ir sugrąžina šilčiausius prisiminimus. Sveikiname su Tarptautine pagyvenusiu žmonių diena. Būkite laimingi ir išlikite sveiki!

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos