Palaikykite Lapių pagrindinės mokyklos iniciatyvą

Lietuviams džiugiai ir išradingai paminėjus Vasario 16-ąją, naujienų portalas DELFI kviečia balsuoti už vieną labiausiai patikusią Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės skelbtos akcijos „Vasario 16-ąją švęsk linksmai ir išradingai“ iniciatyvų.

Akcija „Vasario 16-ąją švęsk linksmai ir išradingai“ šiais metais sulaukė daugiau nei 400 sumanių iniciatyvų kūrybingai ir prasmingai paminėti Valstybės atkūrimo dieną. Iš jų buvo atrinkta net 21 idėja. Tarp jų ir Kauno rajono Lapių pagrindinės mokyklos iniciatyva „Mokytojai su tautiniais kostiumais“. Vasario 15 d. Kauno r. Lapių pagrindinės mokyklos mokytojų kolektyvas į pamokas susirinko pasipuošę tautiniais kostiumais. Mokytojai susirinko draugėn ir nutarė šventiškai pasipuošus vesti visas pamokas, būrelių veiklas, dalyvauti koncerte. Šis pilietiškas pavyzdys neliko nepastebėtas.

Idėja mokytojams pasipuošti tautiniais rūbais gimė prieš keletą metų, po mokykloje vykusio jaunųjų dizainerių konkurso „Tautinis kostiumas vakar ir šiandien“. Mokyklos direktorei Vaidai Trofimišinienei pasiūlius apsirengti tautinį kostiumą ir taip paminėti mūsų Valstybės gimimo dieną, mokyklos bendruomenės nariams pasipuošti tautiniais kostiumais padėjo giminės, draugai, pažįstami. Kostiumais vilkėjo ir dalis mokinių, ir budėtoja, raštinės vedėja, bibliotekininkė, dietistė, pagalbos mokiniui specialistės. „Smagu pajusti vidinę laisvę, pasididžiavimą savo tautos kultūra, tradicijomis. Smagu žinoti, kad į tave smalsiai žiūrintys mokiniai, jų tėvai gėrisi lietuvių tautiniu kostiumu“, – sakė anglų kalbos mokytoja Virginija, pirmą kartą apsivilkusi tautinį kostiumą.

Vasario 24 d. originaliausių idėjų iniciatoriai dalyvaus prezidentūroje vyksiančiame renginyje, kuriame bus apdovanoti Valstybės trispalve už idėjos originalumą, pilietiškumą, gebėjimą sutelkti ir meilės Lietuvai puoselėjimą. DELFI kviečia sudalyvauti balsavime ir išrinkti skaitytojų mėgstamiausią iniciatyvą. Savo balsą galima atiduoti iki ketvirtadienio (vasario 23 d.) 23 valandos. Penktą kartą vykstančios akcijos tikslas – pasveikinti savo šalį ir kartu ruoštis Lietuvos šimtmečiui, sutelkiant visą Lietuvą: vietos bendruomenes, šeimas, mokyklas, verslo įmones, nevyriausybines organizacijas, užsienio lietuvius ir kitus.

Kviečiame paspausti ant nuorodos ir balsuoti už Lapių pagrindinės mokyklos mokytojus!

http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/isrinkite-sauniausia-vasario-16-osios-iniciatyva.d?id=73826138#a_emb_148775548849720_22870#a_emb_148776364475651_22870

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: