Panevėžiuke šurmuliavo „Kaimynų šventė 2018“

Šeštadienį Panevėžiuke (Kauno r.) susitiko kaimynai iš visos Lietuvos – Kėdainių, Kaišiadorių, Alytaus, Kazlų Rūdos, Šakių, Kauno, Mažeikių, Šalčininkų ir Ukmergės rajonų.

Šventė prasidėjo visiems dalyviams sugiedojus „Tautišką giesmę“, kuri dar labiau suvienijo bendruomenes susėsti prie bendro vaišių stalo, kartu šokti ir dainuoti.

Svečiai varžėsi scenoje ir sukūrė gerą nuotaiką visiems šventės dalyviams. Nors dangus buvo apniukęs, tačiau lietus neišgąsdino nei mažų, nei didelių.

Organizatoriai visiems kaimynams paruošė įvairių veiklų – mažieji šventės dalyviai susitiko Panevėžiuko pradinės mokyklos sporto salėje, kur kovojo dėl sportiškiausio žaidėjo titulo, šokinėjo ant batuto ir pūtė pačius didžiausius muilo burbulus. Suaugusieji lipo ant scenos ir dainomis bei šokiais varžėsi vieni prieš kitus.

Atrakcijų buvo paruošę ir šventės draugai, motociklininkų klubo „Boozefighters“ nariai. KASP Dariaus ir Girėno apygardos 2-oji rinktinė kvietė susipažinti su ginkluote ir tarnyba savanoriškose pajėgose.

Kauno rajono savivaldybės mero pavaduotojas Paulius Visockas susirinkusiems linkėjo gero nuotaikos ir gražios šventės. „Džiugu matyti, kad kaimynais vadiname ne tik kitoje gatvės pusėje, bet ir kitame rajone gyvenančius žmones. Šiandien galime dalytis patirtimi ir parodyti vieni kitiems, kad Lietuvoje gera gyventi,“ – kalbėjo vicemeras.

Panevėžiuko bendruomenės pirmininkas ir „Kaimynų šventės 2018“ organizatorius Vytautas Juozapavičius džiaugėsi, kad net ir pliaupiant lietui bendruomenės susirinko ir su savimi atsivežė gerą nuotaiką.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos