Paryžiuje – Kauno rajono menininkų paroda

Spalio 20 dieną Lietuvos ambasadoje Paryžiuje atidaryta Zapyškyje gimusio ir Garliavoje gyvenančio Antano Obcarsko paroda „4 antaniniai obuoliai“. Jis yra vienas žinomiausių pakaunės krašto menininkų, kurio darbai vertinami ne tik Lietuvoje, bet ir tarptautiniu mastu.

Ambasados lankytojams ir svečiams savo kūrybą pristatė keturi A. Obcarsko tapybos studijos „Antaniniai obuoliai“ menininkai: A. Obcarskas ir Jolita Puronaitė-Lubienė iš Kauno rajono, Irma Gūžienė, Ugnius Motiejūnas. Parodą atidarė ir svečiams menininkus pristatė Lietuvos ambasadorius Prancūzijoje Nerijus Aleksiejūnas ir „Gabrielės meno galerija“ su Gabriele Kuizinaite.

A.Obcarskas parodose dalyvauja nuo 1982 m., daug jų surengta užsienyje. Tapytojo darbų yra įsigijęs Lietuvos dailės muziejus, Nacionalinis M. K. Čiurlionio dailės muziejus, MO muziejus, Lipės krašto savivaldybė, Detmoldas (Vokietija), Emschertal-Museum, Herne (Vokietija), Das Kleine Museum – Kultur auf der Peunt, Weissenstadtas (Vokietija), Rabindranatho Tagore centras, Kalkuta, (Indija), Naujojo Sončo apskrities (Lenkija) muziejus, organizacijos, privatūs kolekcininkai Lietuvoje ir užsienyje.

2015 m. A. Obcarskas apdovanotas Kauno rajojo savivaldybės Garbės ženklu.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos