Pasirašyta Kauno rajono ir Seinų apskrities partnerystės sutartis

Šiandien pasirašyta projekto „Skaitmeninių ir vartotojui skirtų turizmo informacijos priemonių plėtra Lietuvos–Lenkijos pasienio regionuose“ partnerystės sutartis tarp Kauno rajono savivaldybės ir Seinų apskrities. Sutartį pasirašė Administracijos direktorius Šarūnas Šukevičius, Seinų apskrities vadovas Maciej Tomasz Plesiewicz ir jo pavaduotojas Antoni Baudzis.

Projektas bus įgyvendinamas kartu su partneriais – Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centru, Lietuvos verslo konfederacija ir Seinų apskritimi. Paraiška bus teikiama Interreg V-A Lietuvos–Lenkijos bendradarbiavimo per sieną programai.

Projekto tikslas – sukurti aukštos kokybės, patrauklią medžiagą savarankiškiems lietuvių ir lenkų keliautojams – svetainę pristatančią Lietuvos ir Lenkijos istorija, kultūros ir kulinarijos paveldu paremtus teminius turistinius maršrutus, audiogidus turistiniams objektams, interaktyvius maršrutų žemėlapius. Tikimasi, jog tai prisidės prie didesnio turistų srauto Lietuvos ir Lenkijos lankytinose vietose, skatins pažinti kaimyninėje valstybėje esantį gamtos ir kultūros paveldą. Taip pat planuojama organizuoti mokymus abiejų šalių turizmo srities specialistams, gilinamos jų žinios skaitmeninių priemonių taikyme plėtojant turizmą. 

Bendra projekto vertė – apie 500 tūkst. Eur, iš jų – apie 200 tūkst. Eur teks Kauno rajono savivaldybės administracijai ir Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centrui. Planuojama trukmė – 18 mėn.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos