Pasirašyta Kauno rajono savivaldybės ir KTU bendradarbiavimo sutartis

Šiandien Raudondvario dvare bendradarbiavimo sutartį pasirašė Kauno technologijos universiteto Statybos ir architektūros fakulteto dekanas Andrius Jurelionis ir Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas.

Atsižvelgiant į mokslo bei naujų technologijų pristatymo visuomenei svarbą, susitarta dėl abipusiai naudingo ir geranoriško bendradarbiavimo plėtojimo, siekiant mokslo integracijos, glaudesnio studijų ir praktikos sąlyčio tarp Universiteto ir Savivaldybės.

„Kauno technologijos universitetas buvo, yra ir bus integrali Kauno rajono dalis“, – partneryste džiaugėsi Universiteto rektorius Eugenijus Valatka.

Bendradarbiavimo sutarties tikslas yra pasiūlyti sprendinių, galinčių atnaujinti ir sustiprinti seniūnijų įvaizdį, gerinančių gyvenamosios aplinkos kokybę, atnaujinančių esamus ir sukuriančių naujus traukos objektus, skatinančius suburti vietos bendruomenės narius kartu leisti laiką, bendrauti ir aktyviai pramogauti.

 „Tikiuosi, kad aukštosios mokyklos studentai kartu su kvalifikuotais dėstytojais, Savivaldybės administracijos specialistais ir seniūnijų darbuotojais, vietos bendruomene pasiūlys Kauno rajono seniūnijų viešųjų erdvių sutvarkymo vizijų“, – kalbėjo meras Valerijus Makūnas.

Siekiama, kad seniūnijų viešųjų erdvių sutvarkymas sustiprintų ir viso Kauno rajono identitetą, pabrėžtų jo unikalumą ir padėtų išlaikyti lyderiaujančios Savivaldybės statusą.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: