Pasveikino piešinių konkurso nugalėtojus

Pasaulinės aplinkos dienos proga Kauno rajono savivaldybė organizavo piešinių konkursą „Ką pasakoja Kauno rajono gamta“, kuriame kvietė dalyvauti moksleivius ir darželinukus. Penktadienį Kauno rajono mero pavaduotojas Antanas Nesteckis pasveikino ir apdovanojo piešinių konkurso nugalėtojus.

Savivaldybė sulaukė 115 vaikų piešinių. Konkurso komisija pagal amžiaus grupes išrinko tris išradingiausius ir originaliausius piešinių autorius, o gyventojai balsuodami Facebook paskyroje atrinko jiems labiausiai patikusį piešinį.

Konkurso nugalėtojais tapo: Herkus Kantaravičius (5 metai), Žygimantas Bakanas (Domeikavos gimnazija, 2 g. kl.), Deimantė Matjošaitytė (Kauno r. Lapių pagrindinės mokykla, 6 kl.), gyventojų simpatijas pelnė – Samanta Kalvaitytė (Kauno r. Ringaudų pagrindė mokykla, 2a kl.).

„Mūsų kraštas yra labai gražus savo gamta, kultūra, istorija, o jūs esate tie, kurie šį grožį užfiksavote piešiniuose. Didžiuojuosi jumis, kad taip kūrybingai atvaizdavote įdomiausias Kauno rajono vietas“, – sveikindamas vaikus kalbėjo A. Nesteckis.

Vicemeras padėkojo ir vaikus atlydėjusiems tėvams, kurie juos augina atsakingais ir išradingais piliečiais. Vaikams jis linkėjo ir toliau piešti, kurti, nes menas mums padeda augti kultūriškai.

Konkurso nugalėtojai buvo apdovanoti knygyno dovanų čekiais, savivaldybės suvenyrais bei saldžiomis dovanomis.

Konkurso nugalėtojai taip pat apžiūrėjo savivaldybėje eksponuojamus visus konkurso dalyvių piešinius.

Piešinių konkursas, skirtas pasaulinei aplinkos dienai, organizuojamas jau ne pirmus metus, o savivaldybė pažadėjo, kad ir kitais metais pakaunės vaikai galės vėl jame dalyvauti.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: