Patvirtintas Kauno rajono savivaldybės 2022–2024 m. strateginis veiklos planas

Siekiant užtikrinti ilgalaikę ir darnią Kauno rajono savivaldybės pažangą ir plėtrą, racionaliai suplanuoti savivaldybės finansinius išteklius strateginėms veiklos programoms įgyvendinti, ketvirtadienį taryba patvirtino savivaldybės 2022-2024 m. strateginį veiklos planą.

Strateginis veiklos planas yra savivaldybės biudžeto pagrindas. Įgyvendinant planą bus panaudota 174 mln. eurų. Registrų centro duomenimis 2022 m. sausio 1 dieną Kauno rajone gyvenamąją vietą deklaravo 105 032 asmuo. Pagal strateginį plėtros planą, vienam deklaruotam Kauno rajono savivaldybės gyventojui tenka apie 1657 Eur. Lyginant su 2021 m., finansavimas vienam gyventojui buvo 1380 Eur – finansavimas šįmet padidėjo 20 proc.

Planas bus vykdomas įgyvendinant 12 programų: savivaldybės valdymo, sveikatos priežiūros, ekonominės plėtros ir verslo skatinimo, žemės ūkio ir kaimo plėtros, komunalinio ūkio plėtros ir priežiūros, savivaldybės turto administravimo, aplinkos apsaugos, kultūros plėtros, švietimo ir ugdymo, socialinės paramos įgyvendinimo, fizinio aktyvumo ir sporto plėtojimo, kelių priežiūros ir viešojo transporto paslaugų įgyvendinimo. O pagal programas yra suplanuotos 153 priemonės.

2022 m. labiausiai išaugs komunalinio ūkio plėtros ir priežiūros  bei kelių priežiūros ir viešojo transporto paslaugų įgyvendinimo programų finansavimas. Papildomai bus skiriama lėšų darbo užmokesčiui, nes kyla minimali mėnesinė alga, didėja pedagogų, kultūros, socialinių ir kitų biudžetinių įstaigų valstybės tarnautojų ir darbuotojų, dirbančių pagal darbo sutartis, atlyginimai.

Daugiausiai lėšų planuojama skirti švietimo ir ugdymo (65,4 mln. eurų), socialinės paramos įgyvendinimo (36,9 mln. eurų), savivaldybės valdymo (25,8 mln. eurų), ekonominės plėtros ir verslo skatinimo (14,7 mln. eurų), komunalinio ūkio plėtros ir priežiūros programoms (8,9 mln. eurų).

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos