Per vasarą perskaitė beveik 5 tūkst. knygų

2022-ųjų skaitymo iššūkis „Vasara su knyga“ baigėsi ir jau suskaičiuota, kiek gi dalyvių jame dalyvavo ir kiek jie perskaitė knygų.

Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje ir jos padaliniuose iššūkį įveikė net 816 skaitytojų, o iš viso dalyvavo 1131 skaitytojas. Jie perskaitė beveik 5 tūkst. knygų.

Visiems, įveikusiems skaitymo iššūkį, skirti malonūs prizai – magnetiniai knygų skirtukai. Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka nuo spalio 6 d. kviečia skaitytojus, įveikusius iššūkį, užsukti į biblioteką atsiimti jums skirtų dovanų.

Džiugu, kad skaitymo skatinimo akcija „Vasara su knyga“ Lietuvoje šiemet pasiekė skaitymo rekordą. Šią vasarą įkvėpti knygų magijos Lietuvos viešosios bibliotekos suviliojo per 30 tūkst. žmonių. Perskaityta 137 220 knygų – kone trečdaliu daugiau negu 2021-aisiais. Iš viso iššūkį įveikė beveik 22 700 mažų ir didelių skaitytojų.

Skaitymo skatinimo akcija „Vasara su knyga“ vyko jau septintus metus iš eilės. Nuo birželio 1 iki rugpjūčio 31 d. įvairaus amžiaus skaitytojai turėjo užsiregistruoti ir perskaityti 5 knygas: Baltijos šalių autoriaus, biografinę, šeimos nario vaikystėje mėgtą, knygą apie žmogaus ryšį su gyvūnu bei knygą, kurios pavadinimas – vienas žodis.  

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos