Plaunamos miestelių gatvės

Kauno rajone šiandien prasidėjo intensyvūs gatvių valymo darbai – jos ne tik šluojamos, bet ir plaunamos. Sunkiasvorio transporto su pilna cisterna vandens pirmieji sulaukė Kačerginės gyventojai. Vėliau darbai bus tęsiami Ringauduose, Akademijoje. Planuojama, kad per šią savaitę bus nuplautos visų seniūnijų pagrindinės gatvės.

„Karantinas įpareigoja labiau rūpintis gyventojų saugumu, švara jų gyvenamojoje teritorijoje, todėl nusprendėme gatves sudrėkinti ir mechaniškai išvalyti. Prie automobilio prikabintos šluotos nušluoja nešvarumus, o vandens srovė viską nuplauna“, – aiškino Kauno rajono savivaldybės Kelių ir transporto skyriaus vyriausiasis specialistas Gintaras Petras Vasilavičius.

Kiekviena seniūnija Kelių ir transporto skyriui turėjo pateikti gatvių, kurias būtina nuplauti, sąrašus. Darbai bus vykdomi tik tose gatvėse. Tai padaryti nuspręsta šią savaitę, nes prognozuojami palankūs orai: saulėta, šilta, nepranešama jokių kritulių.

„Plaudami gatves nenaudojame chemikalų, todėl net jeigu šalikelėje stovės automobilis, jis mums netrukdys, o mes neapgadinsime jo teršalais“, – pabrėžė specialistas.

Darbus Kauno rajone atlieka bendrovė „Kamesta“.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos