Bendruomenės pareigūnai sužymėjo vertingus gyventojų daiktus

Baigiantis šiltajam metų sezonui, kai visų pamėgtos transporto priemonės - dviračiai yra pastatomi sandėliuose, garažuose ir kitose pagalbinėse patalpose, jie tampa lengvai pasisavinamu ilgapirščių grobiu.

Siekdami apsaugoti Kauno rajono gyventojų turtą ir užkirsti kelią nusikaltimams, bendruomenės pareigūnai, dirbantys Kauno rajono Garliavos miesto ir Ringaudų seniūnijose, rugsėjo 9-ąją vykdė prevencinę priemonę – dviračių ir kitų žmonėms vertingų daiktų žymėjimą.

Prie akcijos prisijungė policijos rėmėjai. Jie ne tik padėjo pareigūnams, bet ir bendravo su žmonėmis įvairiais klausimais.

Atvykusiems pasižymėti dviračius ar kitus daiktus pareigūnai priminė apsisaugojimo nuo vagysčių būdus ir kelių eismo taisykles. Neturintiems šviesą atspindinčių liemenių-jos buvo įteiktos.

Kauno apskrities bendruomenės pareigūnai daiktus žymėjo unikaliu identifikaciniu numeriu, Tai yra veiksminga ir nieko nekainuojanti daiktų apsaugos nuo vagių priemonė Tereikėjo turėti dviratį ar kitą daiktą, asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir dviračio (žymimo daikto) įsigijimo dokumentus. Visus pažymėtus daiktus pareigūnai užregistravo, specialia priemone pažymėjo jo rėmą ir užklijavo lipduką su užrašu „Daiktas pažymėtas policijoje".

Lipdukas įspės tuos, kurie kėsinsis į turtą. Vagystės atveju policijoje pažymėtus daiktus bus lengviau surasti ir atpažinti.

Pareigūnai ir daiktų savininkai tikisi, jog daiktų žymėjimas padės ilgapirščius atgrasyti nuo kėsinimosi į svetimą turtą, o žmonės jausis saugesni, palikdami transporto priemones. Buvo priminta, kad niekas geriau neapsaugos turto, kaip patys jo savininkai.

Akcijos metu pažymėta per 100 daiktų (dviračių, profesionalių fotoaparatų ir žvejybos reikmenų).

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: