Policininkams – padėkos žodžiai ir medaliai

Policijos dienos išvakarėse Domeikavos laisvalaikio salėje vykusiame minėjime Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) vadovai medaliais, padėkos raštais ir atminimo dovanomis apdovanojo daugiau kaip pusantro šimto policijos pareigūnų.
Renginyje taip pat dalyvavo Kauno apygardos vyriausiasis prokuroras Darius Valkavičius, apskrities savivaldybių atstovai, policijos veteranai, buvo parodytas filmas apie kelių policiją.
Meras Valerijus Makūnas dėkojo Kauno rajono PK viršininkui Aleksejui Chraminui ir jo vadovaujamam kolektyvui už partnerystę įgyvendinat saugumo programas ir įteikė apdovanojimus.
Kauno rajono policijos komisariato 2-ojo veiklos skyriaus vyresniajai tyrėjai Ievai Čiupkevičiūtei ir 1-ojo veiklos skyriaus vyriausiajai tyrėjai Vaidai Sibitienei meras įteikė Kauno rajono medalius (pasižymėjimo ženklus). Padėkomis įvertinti keturi tyrėjai: Ernesta Mikolajūnaitė, Gabija Malijauskaitė, Gintarė Kildišytė ir Robertas Kumeta. Kauno rajono policijos komisariato 2-ojo veiklos skyriaus viršininkui Aidui Šveikauskui įteiktas vardinis laikrodis.
„Džiaugiuosi, kad Jūsų profesionalumo, pasiaukojimo ir darbštumo dėka Kauno rajone ištiriama vis daugiau nusikalstamų veikų. Gerai, kad pažeidėjus drausminate ne tik baudomis, bet ir atliekate švietėjišką misiją, pamokote, patariate, saugote, padedate,” – kalbėjo V. Makūnas.
***
Kauno rajono savivaldybės bendradarbiavimas su Kauno apskrities policija
• Gyventojams saugiai jaustis savo aplinkoje padeda daug metų bendrai vykdoma programa „Saugus Kauno rajonas“. Ji turi įtakos nusikaltimų ir kitų teisės pažeidimų mažėjimui Kauno rajone, didina gyventojų pasitikėjimą policijos pareigūnais.
• 2020 m. Kauno rajono savivaldybė policijai padovanojo naują patruliavimo automobilį.
• 2021 m. Kauno rajono savivaldybė policijai padovanojo du keturračius, skirtus patruliuoti viešosiose erdvėse. Pažymėtas specialiu ženklu, su garsine sirena ir švyturėliais keturratis padeda užkardyti piktybinius gamtos niokotojus taip pat pasitarnauja ieškant dingusių asmenų.
• 2022 m. Kauno rajono savivaldybė skyrė policijai elektromobilį, kuriuo patruliuojantys pareigūnai užtikrina viešąją tvarką ir saugumą rajono keliuose.
• 2022 m. Kauno rajono savivaldybė policijai nupirko stebėjimo kamerų, greičio matuoklių.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: