Pradėjo skiepyti Kauno rajono švietimo įstaigų darbuotojus

Kauno rajonas baigė pirminį švietimo įstaigų testavimą greitaisiais antikūnų testais ir šiandien pradėjo skiepyti pedagogus.

„Serologiniais antikūnų testais buvo ištirta 1391 ugdymo įstaigų darbuotojas. Nustatyta, kad 180  (12,94 proc.) iš jų turi antikūnų“, – pasakojo Kauno rajono savivaldybės gydytoja Milda Labašauskaitė.

Anot gydytojos, švietimo įstaigų darbuotojus tikrino 3 savivaldybės ir 4 privačių klinikų mobilios brigados.

Kadangi šią savaitę Kauno rajonas gavo 400 „AstraZeneca“ ir 450 „Pfizer-BioNTech“ vakcinų dozių ir buvo baigtas testavimas, trečiadienį „Pilėnų klinika“ ir Pakaunės pirminės sveikatos priežiūros centras pradėjo švietimo įstaigų darbuotojų vakcinaciją. Taip pat  bus baigti skiepyti vaistinių darbuotojai.

Anot M. Labašauskaitės, skiepijami ugdymo įstaigų darbuotojai, turintys tiesioginį kontaktą su mokiniais, ugdomais pagal ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo programas bei savivaldybių administracijų paskirti asmenys, kurie užtikrina vaikų nuotolinį ugdymą, priežiūrą ir maitinimą įstaigose.

Mokytojai dirbantys pagal pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas dabar nėra vakcinuojami.

„Pedagogų vakcinacija ir profilaktinis testavimas – neprivalomi, bet tikime, jog tai padės greičiau atidaryti mokyklas, o mokiniams grįžti prie įprasto ugdymo proceso“, – sakė savivaldybės gydytoja.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos