Prekybininkai ir vaistininkai bus tiriami dėl COVID-19

Kauno rajono savivaldybės administracijos direktorius Šarūnas Šukevičius pasirašė įsakymus, kuriais nustatė tvarką, kaip bus atliekami prevenciniai laboratoriniai tyrimai COVID-19 ligai (koronaviruso infekcijai) diagnozuoti savivaldybės teritorijoje esančių parduotuvių ir kitų prekybos vietų darbuotojams bei vaistininkams.

Prevenciniai tyrimai šių profesijų atstovams turi būti atliekami visoje šalyje Sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimu.

Pagal nustatytą tvarką, Kauno rajono savivaldybės teritorijoje esančių parduotuvių ir vaistinių vadovai turėtų užtikrinti, kad darbuotojai, kuriems priklauso prevencinis tyrimas dėl COVID-19 ligos, užsiregistruotų į Kauno mobilųjį punktą (Jonavos g. 51A) tyrimui atlikti ir suteikti jiems galimybę nuvykti.

Darbuotojai (kiekvienas asmeniškai) turėtų skambinti telefonu 1808 ir registruotis dėl prevencinio tyrimo atlikimo su kodais „prekyba” arba „vaistinė” bei nurodytu laiku nuvykti į mobilųjį punktą.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos