Judrioje vietoje kuriasi prekybos centrai

Augančiose Ringaudų ir Akademijos seniūnijose sparčiai kuriasi įvairias paslaugas teikiantys verslai, vienas po kito kyla prekybos centrai.

Greta jau veikiančio „Maxima“ prekybos centro esančiame sklype verda statybos – kitąmet čia įsikurs prekybos centras „Iki“ ir „Baltic Petroleum“ degalinė.

Objektą statančios UAB „Baltijos pašvaistė“ direktorius Vaidas Kaulius informavo Kauno rajono merą Valerijų Makūną, kad maždaug per 8 mėnesius šioje vietoje turėtų atsirasti 2 tūkst. kv m ploto prekybos patalpos su erdvia automobilių stovėjimo aikštele, šalia – degalinė ir automobilių plovykla.

V.Kaulius tvirtino, kad jo įmonė yra socialiai atsakinga, todėl prisideda tiesiant šaligatvius, taip pat planuoja sklype suformuoti žaliąsias zonas. „Norime, kad vietos gyventojams ir čia atvykusiems klientams būtų patogu“, - tvirtino verslininkas.

Vos už kelių žingsnių naują centrą pastatė medicinos paslaugas teikianti ir vaistais prekiaujanti UAB „Analizė“. Truputį toliau baigia įsikurti prekybos centras „RimI“, todėl šioje zonoje teks įrengti įvažiuojamuosius kelius ir koreguoti transporto eismą.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos