Kauno rajono meras V. Makūnas: sieksime ir toliau išlikti lyderių gretose

Raudondvario pilyje prisiekė tiesioginiuose mero rinkimuose išrinktas Kauno rajono savivaldybės meras socialdemokratas Valerijus Makūnas ir 27 naujosios Tarybos nariai.

Mero pavaduotojais patvirtinti jo partijos bendražygiai Paulius Visockas ir Antanas Nesteckis, praėjusią kadenciją ėjęs administracijos direktoriaus pareigas.

Administracijai nuo šiol vadovaus Šarūnas Šukevičius. Du jo pavaduotojus planuojama tvirtinti gegužės 2 d. vyksiančiame tarybos posėdyje.

Didžiausią Kauno rajono savivaldybės tarybos frakciją sudarys Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) atstovai – 16 narių. Frakcijai vadovaus Violeta Boreikienė. „Turime pakankamą mandatų skaičių formuoti valdančiąją daugumą. Tačiau ne kartą įsitikinome: geriausių rezultatų galima pasiekti tik suvienijus visų partijų pastangas, todėl kviečiu kitų partijų atstovus tartis dėl bendros programos ir dirbti valdančiojoje daugumoje”, – kalbėjo V. Makūnas.

Tris vietas taryboje turintys Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) nariai Jūratė Truncienė, Romas Majauskas ir Vytautas Rimas bei vienas Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio atstovas Gintautas Krilavičius ketina dirbti opozicijoje. Septynis mandatus iškovojusios Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TSLKD) atstovai apie savo bendradarbiavimo galimybes ketina pranešti vėliau, kai pasitars partijos viduje.

Jauniausiai Kauno rajono tarybos narei konservatorei Marijai Kurantavičiūtei – 27 metai. Vyriausias narys, 65 metų Gvidas Rutkauskas, taip pat šios partijos atstovas. Pagal tradiciją jis uždėjo merui regalijas ir tarė sveikinimo žodį.

V. Makūnas meru renkamas jau ketvirtą kadenciją. Politikas dėkojo Kauno rajono gyventojams, tiesioginiuose mero rinkimuose suteikusiems jam įgaliojimus. Meras taip pat išsakė savo įsipareigojimus, viltis ir siekius.

„Registrų centras paskelbė naujausius demografinius duomenis. Juose Kauno rajonas įvardytas kaip viena labiausiai augančių Lietuvos savivaldybių, o pagal gyventojų iki 18 metų dalį esame pirmoje vietoje. Tai reiškia milžiniškus iššūkius, pirmiausia – švietimo srityje. Mums tenka atsakomybė užbaigti praėjusioje kadencijoje pradėtus darbus ir imtis naujų. Jie bus nukreipti į gyvenimo kokybės gerinimą kiekvienoje seniūnijoje. Sieksime, kad Kauno rajonas būtų šiuolaikinė darniai besiplėtojanti savivaldybė”, – kalbėjo V. Makūnas.

Strateginiai Kauno rajono savivaldybės tikslai išlieka tie patys: atnaujinti visas ugdymo įstaigas, sporto aikštynus, statyti vaikų darželius, kurti parkus, tiesti dviračių takus, tvarkyti kelius, įgyvendinti vandentvarkos ir kitus infrastruktūros projektus.

„Savo darbais Kauno rajonas išsikovojo veržlios ir jaunatviškos savivaldybės įvaizdį. Mes privalome stiprinti šį įvaizdį ir siekti, kad tai būtų tvirtą tradicijų pamatą išsaugojusi, bet tuo pat metu laisva, atvira ir šiuolaikiška savivaldybė. Tikiu, kad kartu su jumis atliksime mūsų kraštui svarbius darbus, o Kauno rajonas ir toliau žengs lyderių gretose”, – kalbėjo V. Makūnas, kviesdamas naujosios Tarybos narius susitelkti bendriems darbams.

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: